Jednoduchá instalace. Vhodný pro trávníky, štěrkové a kamenné povrchy, květinové záhony, mulčovací kůry, chodníky, stromky, plotové plochy, terasy, bazény a mnoho dalšího. Ideální pro použití na jakékoliv tvary, oblouky a krátké roviny. Nevhodný pro dlouhé roviny – vysoká roztažnost při vysokých teplotách Maximálně pružný. Rozměr: 125mm výška, ca 4mm tloušťka, návin 8+3m. Dostatečně pevný. Se zpevňujícími podélnými prolisy, po naříznutí na straně prolisů lze vytvořit ostrý roh. Se spojovacím zámkem... Celý popis
Koupit za 409 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Amispol Obrubník 12,5 cm x 8 m černá 1 ks
Doprava:
47 Kč
Skladem
409 Kč
Koupit za 409 Kč
95 %
Amispol Obrubník 12,5 cm x 8 m černá 1 ks
Doprava:
55 Kč
Skladem
439 Kč
Koupit za 439 Kč
90 %
Amispol Obrubník 12,5 cm x 8 m černá 1 ks
Doprava:
89 Kč
Skladem
640 Kč
Koupit za 640 Kč
97 %
Amispol Obrubník 12,5 cm x 8 m černá 1 ks
Doprava:
45 Kč
Skladem
599 Kč
Koupit za 599 Kč
100 %
Amispol Obrubník 12,5 cm x 8 m černá 1 ks
Doprava:
49 Kč
Skladem
547 Kč
Koupit za 547 Kč
Popis
Jednoduchá instalace.
Vhodný pro trávníky, štěrkové a kamenné povrchy, květinové záhony, mulčovací kůry, chodníky, stromky, plotové plochy, terasy, bazény a mnoho dalšího.
Ideální pro použití na jakékoliv tvary, oblouky a krátké roviny. Nevhodný pro dlouhé roviny – vysoká roztažnost při vysokých teplotách
Maximálně pružný. Rozměr: 125mm výška, ca 4mm tloušťka, návin 8+3m.
Dostatečně pevný.
Se zpevňujícími podélnými prolisy, po naříznutí na straně prolisů lze vytvořit ostrý roh.
Se spojovacím zámkem v podélném směru.
Dlouhá životnost. Minimálně 30 let při uložení v zemi.
Odolný proti slunci, mrazu, strunové i rotační sekačce.
Opakovaně použitelný.
Teplotní rozsah pro manipulaci –25 °C až 60 °C.
Vyroben z recyklovaného materiálu PE. Tloušťka ±4mm.
Zdravotně nezávadný.
Vhodný pro trávníky, štěrkové a kamenné povrchy, květinové záhony, mulčovací kůry, chodníky, stromky, plotové plochy, terasy, bazény a mnoho dalšího.
Ideální pro použití na jakékoliv tvary, oblouky a krátké roviny. Nevhodný pro dlouhé roviny – vysoká roztažnost při vysokých teplotách
Maximálně pružný. Rozměr: 125mm výška, ca 4mm tloušťka, návin 8+3m.
Dostatečně pevný.
Se zpevňujícími podélnými prolisy, po naříznutí na straně prolisů lze vytvořit ostrý roh.
Se spojovacím zámkem v podélném směru.
Dlouhá životnost. Minimálně 30 let při uložení v zemi.
Odolný proti slunci, mrazu, strunové i rotační sekačce.
Opakovaně použitelný.
Teplotní rozsah pro manipulaci –25 °C až 60 °C.
Vyroben z recyklovaného materiálu PE. Tloušťka ±4mm.
Zdravotně nezávadný.
Parametry
| Výrobce | M.A.T. |
| Materiál | plastová |
| Mrazuvzdorná | ano |
| Typ | obrubníky |
| Odolná vůči UV záření | ano |
| Z recyklovaného materiálu | ano |
| Náročnost instalace | snadná (svépomocí) |
| Tloušťka | 4 mm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Délka | 8000 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Barva | černá |
| Dekor | jednobarevná |
| Volně ložená | ano |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Pro terasy a patia | ano |
| Na chodníky a cestičky | ano |
| Pro okolí bazénu | ano |
| Na zahradní obruby a lemování | ano |