BATTLE-READY Propařený fesťáky, víkendový grilovačky s kámošema a všemožný přespávačky u vody, v lesích, zákopech. Dali jsme proto do kupy pořádnej futrál, se kterým se nebudeš muset vzdát vyvoněnýho bírdu, nastajlovanejch vlasů ani pytle hozenýho do klidu. Tactical bag je promakaná cestovní taška na všechny nezbytnosti, se kterým vostudu ani v týlu nepřítele rozhodně neuděláš.   Vem ho na misi Nelov na fesťáku, grilovačce nebo dovče černý zlato skrčený na dně tašky. Zorganizuj v taktickým bagu... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BATTLE-READY
Propařený fesťáky, víkendový grilovačky s kámošema a všemožný přespávačky u vody, v lesích, zákopech. Dali jsme proto do kupy pořádnej futrál, se kterým se nebudeš muset vzdát vyvoněnýho bírdu, nastajlovanejch vlasů ani pytle hozenýho do klidu. Tactical bag je promakaná cestovní taška na všechny nezbytnosti, se kterým vostudu ani v týlu nepřítele rozhodně neuděláš.
 

Vem ho na misi
Nelov na fesťáku, grilovačce nebo dovče černý zlato skrčený na dně tašky. Zorganizuj v taktickým bagu všechny cajky, který chceš mít pěkně po ruce.

Buď hračička
Tisíc tvarů, tisíc možností. Pohraj si s organizací ve 3 kapsách a 2 gumovejch řemenech. Našlapej nasranej futrál až po strop. Pojme toho fakt randál!

Vyceň angry design
Blejskni se nasraným vousáčem, ať každej ví, k jakýmu gangu patříš. Podšívka, zipy, vyklápěcí chlopeň a hlavně velcro panel na předku. Let’s stay angry!

Nahoď bag na molle
Univerzální systém upínání všelijakýho vybavení na military batohy a taktický vesty. Propleť popruhy, zacvakni a vem engrybírdí matro do akce. Molle, olé!

 

ZOMBIES INCOMING

Kdyby přišli zombíci, bug out bag s kartáčem a olejem na bírd je nutnost! Pak už stačí jen sehnat kovbojskej klobouk a apokalypsou propluješ díky dominantnímu plnovousu jak Rick z Živejch mrtvejch. Na bag jsme nahodili molléčko, aby šel v pohodě připnout na military batohy a nosiče plátů. Vpředu je praktická laserem řezaná vazba a velcro sucháč na kulervoucí patche. Vnitřek pak kromě hlavní kapsy s gumovejma řemenama pro organizaci schovává i velkou kapsu na sucháč, síťku na gumu a vyklápěcí chlopeň.
A kdyby ti gratis angry patch nestačila, mrkni na tyhle velcro krásky.

#tab-To chceš#

Taktická cestovní taška na černý zlato
3 různý kapsy a 2 gumový řemeny pro unlimited organizaci
Bytelný provedení z military-grade polyesteru
Univerzální molle vazba pro uchycení na army gear
Velcro nášivka Angry gangu v balení

#tab-To chceš#
 

#tab-Používání#
Až tě život vyšle na další crazy misi, buď ready. Naskládej do bagu těžký kalibry jako sprcháč nebo parfém a pod taktický řemínky upevni bojovej equip na bírd, třeba olej a Doping. Do speciálních kapes pošli Antistick, shavettu a přihoď hrst šprcek – čistě pro strýčka Příhodu.
Zazipuj, ozdob předek vymazlenou velcro nášivkou a mazej si užít fesťák, grilovačku nebo jiný víkendový divočení.
A jestli to divočení bude v army gearu, tenhle bag patří na čestnou pozici hned vedle trauma kitu!
#tab-Používání#
 

#tab-Matroš#
Laser cut molle vazba s velcro panelem na přední straně. Hlavní kapsa na zip, která skrývá 2 gumový řemeny pro organizaci, kapsu na sucháč, síťku na gumičku a vyklápěcí chlopeň s další kapsou na zip ozdobenou nasraným vousáčem. Angry design na zipech a taktický madlo pro pohotovostní věšení a nouzový přesuny. Vzadu molle řemeny se zapínáním na robustní druky.
Složení 100% polyester
#tab-Matroš#
#tab-Rozměry#

 Hlavní kapsa
Měřeno zvenku (cm)
Měřeno zevnitř (cm)

 Na výšku
22
20

 Na šířku
16
14

 Hloubka
8
7

#tab-Rozměry#
Zobrazit více