Typ pevného diskuSSD |Solid State Disc| (FLASH memory)Formát (form factor)2.5 palcůKapacita pevného disku256 GBVelikost FLASH paměti256 GBRozhraníSerial ATA 600Rychlost řadiče6 Gb/sRychlost čtení560 MB/sRychlost zápisu540 MB/sNáhodná hodnota IOPS (4K) – čtení84850Náhodná hodnota IOPS (4K) – zápis86060Střední doba mezi poruchami (MTBF)1500000 hodNapájení5V DC (±5%)Spotřeba energie (práce/úsporný režim)0,145/0,
Koupit za 1 109 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Typ pevného diskuSSD |Solid State Disc| (FLASH memory)Formát (form factor)2.5 palcůKapacita pevného disku256 GBVelikost FLASH paměti256 GBRozhraníSerial ATA 600Rychlost řadiče6 Gb/sRychlost čtení560 MB/sRychlost zápisu540 MB/sNáhodná hodnota IOPS (4K) – čtení84850Náhodná hodnota IOPS (4K) – zápis86060Střední doba mezi poruchami (MTBF)1500000 hodNapájení5V DC (±5%)Spotřeba energie (práce/úsporný režim)0,145/0,
Parametry
| Výrobce | Apacer |
| Kapacita | 256 GB |
| Formát disku | 2.5" |
| Rozhraní | SATA 6Gb/s |
| Technologie flash paměti | 3D TLC NAND |
| Primární použití | pro OS a aplikace |
| Úroveň výkonu | pro vyvážený výkon |
| Úroveň výdrže | pro lehké zápisy |
| Řada disku | Panther |
| Hmotnost | 60 g |
| Barva | černé |
| SSD | ano |
| Hybridní disk SSHD | ne |
| HDD | ano |
| Pro notebook | ano |
| Max. rychlost čtení | 560 MB/s |
| Max. rychlost zápisu | 540 MB/s |
| Výdrž | 180.0 TBW |
| Sledování stavu | ano |