APC BV1000I

0 %
(0 hodnocení)

Jednoduchá UPS line interaktivní technologie bez možnosti komunikace s PC Typ připojení vstupu IEC-320 C14 Výstupní zásuvky - 4 Schuko CEE 7 ("německá") Kapacita výstupního výkonu 600W / 1.0kVA Výstupní přípojky (4) Schuko CEE 7 (Záložní provoz na baterie) Jmenovité výstupní napětí 230V Jmenovité vstupní napětí 230V Typ připojení vstupu Schuko CEE 7/7P Délka přívodního kabelu 1.52metrů Automatická regulace napětí (AVR) Automaticky zvýší nízké napětí respektive sníží vysoké napětí na úroveň vhodnou... Celý popis

Koupit za 3 127 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jednoduchá UPS line interaktivní technologie bez možnosti komunikace s PC

Typ připojení vstupu IEC-320 C14
Výstupní zásuvky - 4 Schuko CEE 7 ("německá")

Kapacita výstupního výkonu 600W / 1.0kVA
Výstupní přípojky (4) Schuko CEE 7 (Záložní provoz na baterie)
Jmenovité výstupní napětí 230V
Jmenovité vstupní napětí 230V
Typ připojení vstupu Schuko CEE 7/7P
Délka přívodního kabelu 1.52metrů

Automatická regulace napětí (AVR) Automaticky zvýší nízké napětí respektive sníží vysoké napětí na úroveň vhodnou pro zapojená zařízení.
Otvory pro montáž na zeď Umožňuje flexibilitu při instalaci v těsných prostorech a při montáži na stěny nebo na jiné povrchy.

Bateriová záloha a ochrana proti přepětí. Zásuvky poskytují dlouhou dobu běhu pro síťové brány a další kritická zařízení s nízkým příkonem, což během výpadku umožňuje přístup k internetu po dobu několika hodin.
Baterie a zásuvky s ochranou proti přepětí Zálohujte a ochraňujte svůj hardware i data při výpadcích energie, nárazech a špičkách.

Ovladatelnost
LED Indicators Poskytuje snadno čitelné údaje o stavu napětí v síti, jednotky UPS a baterie.
Akustická varování Zajišťuje upozorňování na změny stavu jednotky UPS a parametrů napájení.
Bezpečný Přináší jistotu, že produkt byl testován a schválen pro bezpečný provoz s připojeným zařízením poskytovatele služeb a v rámci určeného prostředí.
Upravený vzhled Lehký, moderní design může být svislý, vodorovný nebo montovaný na stěně, aby pohodlně vyhovoval všem sestavám elektroniky a odpovídal úpravě interiéru.
Vylepšená automatická regulace napětí (AVR) Prodlužuje životnost baterie a maximalizuje dobu běhu pomocí korekce podmínek nízkého napětí bez vybíjení baterie.
Umožňuje studený start Poskytuje přechodné napájení z baterií, není-li k dispozici napájení ze sítě.

Dostupnost
Upozornění na selhání baterií Poskytuje detekci problémů u baterií se včasným varováním a umožňuje tak včasnou preventivní údržbu
Inteligentní správa baterií Maximalizuje životnost, spolehlivost a výkon baterie prostřednictvím inteligentního přesného nabíjení.
Vylepšené bezpečnostní funkce Chraňte svou domácí jednotku UPS před přetížením, kolísáním napětí v síti, zkraty, chybami při instalaci a poškozením baterie v důsledku nízkého napětí.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty