APC BVX1600LI

0 %
(0 hodnocení)

Jednoduchá UPS line interaktivní technologie bez možnosti komunikace s PC Typ připojení vstupu IEC-320 C14 Výstupní zásuvky 6x IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) Nastavení citlivosti na napětí Zkontrolujte, zda je jednotka Easy UPS vypnutá. Stiskněte a podržte tlačítko NAPÁJENÍ 10 sekund, dokud nezazní pípnutí. Kontrolka LED bude blikat a bude nastavena citlivost NÍZKÁ. Pokud znovu stisknete a podržíte tlačítko NAPÁJENÍ pod dobu 10 sekund, kontrolka LED bude svítít a bude nastavena citlivost... Celý popis

Koupit za 4 430 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jednoduchá UPS line interaktivní technologie bez možnosti komunikace s PC

Typ připojení vstupu IEC-320 C14
Výstupní zásuvky 6x IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie)

Nastavení citlivosti na napětí
Zkontrolujte, zda je jednotka Easy UPS vypnutá. Stiskněte a podržte tlačítko NAPÁJENÍ 10 sekund, dokud nezazní pípnutí. Kontrolka LED bude blikat a bude nastavena citlivost NÍZKÁ.
Pokud znovu stisknete a podržíte tlačítko NAPÁJENÍ pod dobu 10 sekund, kontrolka LED bude svítít a bude nastavena citlivost STŘEDNÍ.

Nastavení jasu kontrolky LED
Zařízení Easy UPS umožňuje ovládat jas kontrolky LED. Krátkým stisknutím tlačítka NAPÁJENÍ během režimu síťového napájení se jas kontrolky LED sníží a zazní pípnutí. Dalším stisknutím se jas kontrolky LED obnoví.

Rychlé ztlumení
Jednotka Easy UPS může dočasně ztlumit upozornění opravitelné uživatelem, například napájení z baterie. Během těchto upozornění lze krátkým stisknutím tlačítka POWER upozornění dočasně ztlumit, dokud nebude stav napraven. Aktivaci rychlého ztlumení potvrdí krátké dvojité pípnutí.
Stisknutím tlačítka POWER na více než 2 sekundy vypnete záložní zdroj.
Kritické stavy, jako je upozornění na výměnu baterie nebo na nabíječku, nelze dočasně ztlumit. V těchto případech je nutné jednotku vypnout.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty