Apple AirPods bezdrátová sluchátka s Lightning nabíjecím pouzdrem (2021) bílá Hudba se točí kolem tebe Technologie prostorového zvuku s dynamickým snímáním polohy hlavy tě obklopí zvukem ze všech stran a nachystá ti trojrozměrný zážitek při poslechu hudby i sledování filmů nebo seriálů. Zvuk přichází ze všech směrů, takže si připadáš jako ve vlastním koncertním sále nebo kině. Basy jak víno Souhra speciálního zesilovače s dynamickým budičem Apple rendruje výjimečně detailně zvuk všeho, co posloucháš,... Celý popis

Koupit za 4 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple AirPods bezdrátová sluchátka s Lightning nabíjecím pouzdrem (2021) bílá

Hudba se točí kolem tebe
Technologie prostorového zvuku s dynamickým snímáním polohy hlavy tě obklopí zvukem ze všech stran a nachystá ti trojrozměrný zážitek při poslechu hudby i sledování filmů nebo seriálů. Zvuk přichází ze všech směrů, takže si připadáš jako ve vlastním koncertním sále nebo kině.

Basy jak víno
Souhra speciálního zesilovače s dynamickým budičem Apple rendruje výjimečně detailně zvuk všeho, co posloucháš, takže si vychutnáš každý tón od mohutných, hlubokých basů až po průzračně čisté výšky.

Naladěné na tvoje uši
Adaptivní ekvalizace automaticky dolaďuje vyznění muziky podle tvaru ucha. Mikrofony namířené dovnitř snímají, co přesně slyšíš. Sluchátka podle toho v reálném čase přizpůsobují nízké a střední frekvence přehrávané hudby, aby vynikly i ty nejjemnější detaily každé skladby.

Vypni vítr
Mikrofon zabudovaný v každém sluchátku je krytý speciální akustickou síťovinou, která tlumí zvuk větru při hovorech, takže jsi vždycky jasně a zřetelně slyšet.

Slyšíš dobře
FaceTime přenáší hlas v HD kvalitě. Nový hlasový kodek AAC-ELD přenáší tvůj hlas přes FaceTime v průzračné HD kvalitě. A skupinové FaceTime hovory s podporou prostorového zvuku znějí věrněji než kdy dřív.

Uším sluší
AirPody s univerzálním tvarem a kratší stopkou jsou navržené tak, aby přesně směrovaly zvuk do tvého zvukovodu. A jejich sofistikovaný design osloví každého.

Doladěné ovládání
Tlakový snímač umožňuje ještě lepší kontrolu nad přehráváním. Stisknutím pustíš, pozastavíš nebo přeskočíš skladbu – nebo přijmeš a ukončíš hovor.

Déšť nebo pot? To je v suchu
AirPody i MagSafe nabíjecí pouzdro jsou odolné proti potu i vodě podle specifikace IPX4, takže tě nevyšplouchnou v dešti ani při náročném tréninku.

Pouzdro plné energie
Nabíjecí pouzdro nabiješ pomocí Apple lightning nabíječky.3 Plně nabité pouzdro vystačí až na 30 hodin poslechu. A po 5 minutách v pouzdře vydrží AirPody hrát zhruba hodinu.

Až 6 hodin poslechu na jedno nabití.
Až 30 hodin poslechu s nabíjecím pouzdrem.

 

Propojené cobydup
AirPody stačí přiblížit k iPhonu nebo iPadu a klepnout na Připojit – automaticky se spárují se všemi zařízeními, co máš pod svým účtem na iCloudu. A když si pak třeba pouštíš hudbu z Macu, můžeš na sluchátkách klidně přijmout hovor z iPhonu – bez ručního přepínání.

Poznají uši po hmatu
Zdokonalený snímač kontaktu s pokožkou pozná rozdíl mezi tvým uchem a jinými povrchy, takže AirPody hrají, jen když je máš nasazené. Jakmile je dáš do kapsy nebo položíš na stůl, přehrávání se pozastaví.

Zdokonalená aplikace Najít
Najdi svoje AirPody přes aplikaci Najít. Zjisti, jak jsou daleko, pomocí hledání v blízkosti, nech se upozornit, když se ocitnou mimo dosah Bluetooth – nebo si na nich nech přehrát zvuk, ať je snadněji najdeš.

Sdílení zvuku
Snadno nasdílej poslech muziky nebo seriálu do dvou libovolných párů AirPodů. Stačí je přiblížit k iPhonu, iPadu nebo Apple TV, kde obsah přehráváš, a hned se připojí.

 
 

Technické parametry

Doba hovoru (h):
4 h

Výdrž přehrávání (h):
6 h

Napájení

Maximální výdrž baterie:
30 h

Bezdrátové nabíjení Qi:
Ano

Připojení

Verze Bluetooth:
5

Připojení:
True Wireless

Bezdrátová připojení:
Bluetooth

Vzhled

Barva:
Bílá

Konstrukce

MagSafe kompatibilní:
Ano

Typ sluchátek:
Pecková

Hmotnost (g):
37,91 g

Další informace

Výbava:
Mikrofon

Konstrukce sluchátek:
Do uší

Ovládání hlasitosti:
Ne

Tlačítko pro příjem hovorů:
Ano

Stav zboží:
Nový

Kategorie produktu

Třída zařízení:
Prémiové

Modelová řada:
AirPods
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 30 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Hmotnost 8.56 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Vodotěsná sluchátka ano
Skládací sluchátka ne
Výrobce Apple
Konstrukce do uší
Konektor Lightning
Typ sluchátek špunty
Modelová řada Apple AirPods
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty