Apple AirPods Max

96 %
(31 hodnocení)

AirPods Max Luxus pro vaše uši. S působivým hi-fi zvukem. První náhlavní sluchátka od společnosti Apple jsou konečně tady. Stříbrné Apple AirPods Max jsou naprosto inovativním kouskem elektroniky, který v sobě kombinuje špičkový prostorový zvuk, nadčasový design, adaptivní ekvalizér i bezproblémové propojení s ostatními Apple produkty.   Design V hlavní roli nerez ocel, hliník a textilní síťovina. Apple AirPods Max jsou sluchátka přes uši, která tady reálně ještě nebyla. Jsou totiž vyrobena... Celý popis

Koupit za 14 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

AirPods Max
Luxus pro vaše uši.
S působivým hi-fi zvukem.

První náhlavní sluchátka od společnosti Apple jsou konečně tady. Stříbrné Apple AirPods Max jsou naprosto inovativním kouskem elektroniky, který v sobě kombinuje špičkový prostorový zvuk, nadčasový design, adaptivní ekvalizér i bezproblémové propojení s ostatními Apple produkty.

 

Design
V hlavní roli nerez ocel, hliník a textilní síťovina.

Apple AirPods Max jsou sluchátka přes uši, která tady reálně ještě nebyla. Jsou totiž vyrobena z nerezové oceli a hliníku. Lahůdkou pak jsou teleskopická ramena pro nalezení ideální polohy velkých náušníků. Ty jsou mimochodem tvořené prodyšnou látkou a větším množstvím paměťové pěny. Stejně jako dokonale pohodlný hlavový most, který se stará o rovnoměrné rozložení hmotnosti a snížení tlaku na hlavu.

Zvuk
Věrná reprodukce hudby.

Základem sluchátek AirPods Max jsou masivní dynamické měniče, které jsou zkonstruované podle reproduktorů v těch nejlepších sloupových reprosoustavách. Díky tomu budete mít k dispozici špičkový zvuk v celém frekvenčním rozsahu i při vysoké hlasitosti. Lákavě působí adaptivní ekvalizér, který mimo jiné upravuje zvuk podle dolehnutí náušníků sluchátek Apple AirPods Max.

Baterie
Výdrž až 20 hodin.

Sluchátka AirPods Max vydrží v jakémkoli režimu skvělých 20 hodin. A stačí jen na 5 minut připojit Lightning kabel a hned máte k dispozici dalších 90 minut pro poslech oblíbené hudby.

ANC
Aktivní potlačení hluku.

Moderní čip Apple H1 v obou náušnících sluchátek AirPods Max řídí mimo jiné i systém na potlačení okolního zvuku. Stačí stisknout fyzické tlačítko na sluchátkách a jednoduše přepnete mezi aktivním potlačením hluku a režimem propustnosti.

Ovládání
Digitální korunka v akci.

Kdo má Apple Watch, tak ocení přítomnost digitální korunky i u sluchátek AirPods Max. Příjemným způsobem tak můžete upravovat hlasitost, přeskakovat skladby nebo přijímat hovory.

 

 

Parametry a specifikace
 

Typ sluchátek

Provedení

 Okolo uší

Konstrukce

 Uzavřená

Mikrofon

 Ano

Připojení

Typ připojení

 Bluetooth

Verze Bluetooth

 5.0

Vlastnosti a funkce

Funkce

 Aktivní potlačení hluku (ANC), S ovládáním hlasitosti, Prostorový zvuk 7.1, Přijímání hovorů, Přepínání skladeb, Hlasový asistent

Další vlastnosti

 Pouzdro v balení

Charakteristika sluchátek

Velikost měniče

 40 mm

Charakteristika mikrofonu

Konstrukce mikrofonu

 Integrovaný

Směrová charakteristika

 Všesměrové snímání

Baterie

Maximální výdrž baterie

 20 h

Výdrž baterie (sluchátka)

 20 h

Nabíjení

 Lightning

Barva

Barva

 Stříbrná

Hmotnost

Hmotnost

 384 g
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 20 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Hmotnost 384.8 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Výrobce Apple
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor Lightning
Typ sluchátek uzavřená
Modelová řada Apple AirPods
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty