Apple AirPods PRO 2021 - MLWK3ZM/A Pokud patříte ke skutečným milovníkům hudby musíte mít sluchátka Apple AirPods Pro 2021. Splňují ty nejnáročnější požadavky a poskytují odolnou konstrukci doslova našlapanou technologiemi pro dokonalý zvuk. - Technologie potlačení okolního hluku. - Technologie bluetooth 5.0. - Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy. - Skvělá reprodukce zvuku. - Nabíjecí pouzdro. DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU: - Návod a podpora zde - !Bezdrátové pouzdro na... Celý popis

Koupit za 5 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple AirPods PRO 2021 - MLWK3ZM/A
Pokud patříte ke skutečným milovníkům hudby musíte mít sluchátka Apple AirPods Pro 2021. Splňují ty nejnáročnější požadavky a poskytují odolnou konstrukci doslova našlapanou technologiemi pro dokonalý zvuk.

- Technologie potlačení okolního hluku.
- Technologie bluetooth 5.0.
- Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy.
- Skvělá reprodukce zvuku.
- Nabíjecí pouzdro.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

- Návod a podpora zde
- !Bezdrátové pouzdro na dobíjení sluchátek je součástí balení!
- sluchátka jsou EU distribuce (produkt určen EU)
- sluchátka jsou nová, originál Apple a nerozbalená
- kód produktu: MLWK3ZM/A 

Zvuk s nulovým šumem
Sluchátka jsou vybavena technologií aktivního potlačení okolního zvuku. Mikrofon na vnější straně sluchátek potlačuje okolní zvuky, ale dokonalou účinnost zajišťuje druhý mikrofon, který je umístěn uvnitř sluchátek a stará se o potlačení nežádoucích zvuků zevnitř ucha. V kombinaci s technologií adaptivní ekvalizace, která zvuk neustále přizpůsobuje tvaru ucha si tak můžete vychutnat ten nejčistší hudební zážitek s nulovým rušením.
Skutečný prostorový zvuk
Apple AirPods Pro 2021 vás naprosto ohromí prostorovým zvukem, který je skutečně prostorový a obklopí vás ze všech stran. Díky technologii dynamického snímání polohy hlavy sluchátka zajistí přesnou distribuci každého zvuku ze správného směru tak, aby byl výsledný celkový zvuk co nejlepší.

Dokonalá v každé situaci
Apple AirPods Pro 2021 pro jsou neobyčejná ve všech směrech. Nejen že nabízí dokonalou technologii potlačení hluku, ale poskytnou vám i režim propustnosti pro situace, kdy naopak potřebujete vnímat své okolí. Jeho aktivaci provedete podržením stopky a rázem zřetelně slyšíte zvuky ze svého okolí bez nutnosti vytahování sluchátek z uší. Velkou vychytávkou je pak funkce zesílení, kterou využijete při osobních hovorech v hlučném prostředí. Sluchátka automaticky vyberou hlas druhého účastníka hovoru a zesílí jej tak, aby byl zřetelně slyšet i v okolním hluku.
Promyšlená konstrukce
Samotné AirPody Pro jsou kónicky tvarované pro co nejlepší ergonomii. Padnou tak do ucha jako ulité a díky promyšleně umístěným průduchům, které slouží pro vyrovnání tlaku se vám snadno stane, že na jejich přítomnost zcela zapomenete. Silikonové špunty, které jsou dostupné ve třech velikostech, dokonale utěsní každé ucho pro co nejlepší hudební zážitek. S výběrem velikosti vám pomůže test uchycení, který vám poradí s optimální variantou právě pro vaše ucho.

Dokonalé technické řešení
I přes své kompaktní rozměry jsou sluchátka doslova našlapaná technologiemi. Srdce sluchátek tvoří desetijádrový Apple čip H1, který se stará o správnou funkci všech technologií což vede k dokonalému zvuku v každém ohledu. Příjemným bonusem je i ovládání pomocí tlakového snímače umístěného ve stopce sluchátek. Oceníte také odolnost proti potu i vodě, takže se nemusíte nijak omezovat.
Bezdrátová svoboda
Samozřejmostí je technologie bluetooth 5.0, která poskytuje stabilní a absolutně svobodné propojení sluchátek s Apple zařízeními. Bez dlouhé výdrže by to nešlo, proto jsou AirPody Pro pro vybaveny baterií, která v kombinaci s praktickým nabíjecím pouzdrem poskytuje energii na více než 24 hodin poslechu.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 4.5 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Hmotnost 10.8 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Vodotěsná sluchátka ano
Výrobce Apple
Konstrukce do uší
Konektor Lightning
Typ sluchátek špunty
Modelová řada Apple AirPods
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty