Apple iPhone 6 128GB Gold
Velikost displeje 4,7" Rozlišení displeje 1334 x 750 px Typ displeje Retina Jemnost displeje (PPI) 326 PPI Operační systém iOS Frekvence procesoru (GHz) 1,4 GHz Počet jader procesoru 2 x Velikost RAM (GB) 1 GB Velikost uložiště (GB) 128 GB Senzory G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Čtečka otisku prstů yp SIM karty nanoSIM Nejrychlejší datová síť LTE (4G) Počet SIM karet 1 Slot na paměťové karty ne Bezdrátová připojení Wi-Fi, Bluetooth,... Celý popis
Popis
Velikost displeje 4,7"
Rozlišení displeje 1334 x 750 px
Typ displeje Retina
Jemnost displeje (PPI) 326 PPI
Operační systém iOS
Frekvence procesoru (GHz) 1,4 GHz
Počet jader procesoru 2 x
Velikost RAM (GB) 1 GB
Velikost uložiště (GB) 128 GB
Senzory G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Čtečka otisku prstů
yp SIM karty nanoSIM
Nejrychlejší datová síť LTE (4G)
Počet SIM karet 1
Slot na paměťové karty ne
Bezdrátová připojení Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass
Drátová připojení 3,5mm jack, Lightning
Rozlišení fotoaparátu 8 MPx
Rozlišení videokamery 1080p (1920x1080)
Přední videokamera ano
Rozlišení displeje 1334 x 750 px
Typ displeje Retina
Jemnost displeje (PPI) 326 PPI
Operační systém iOS
Frekvence procesoru (GHz) 1,4 GHz
Počet jader procesoru 2 x
Velikost RAM (GB) 1 GB
Velikost uložiště (GB) 128 GB
Senzory G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Čtečka otisku prstů
yp SIM karty nanoSIM
Nejrychlejší datová síť LTE (4G)
Počet SIM karet 1
Slot na paměťové karty ne
Bezdrátová připojení Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass
Drátová připojení 3,5mm jack, Lightning
Rozlišení fotoaparátu 8 MPx
Rozlišení videokamery 1080p (1920x1080)
Přední videokamera ano
Parametry
| Uživatelská paměť | 128 GB |
| Frekvence procesoru | 1.4 GHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Operační paměť RAM | 1 GB |
| S Bluetooth | ano |
| S GPS | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| LTE (4G) | ano |
| S možností paměťové karty | ne |
| Výrobce | Apple |
| Operační systém | iOS |
| Produktová řada | Apple iPhone 6 |
| Barva | zlaté |
| S fotoaparátem | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p (Full HD) |
| Rozlišení displeje | 1334 x 750 |
| Velikost displeje | 4.7 " |
| Typ displeje | Retina |
| Jemnost displeje (PPI) | 326 PPI |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| Voděodolné | ne |
| S rychlonabíjením | ne |
| S odemykáním obličejem | ne |
| Počet SIM | Single SIM |