MacBook Pro s čipem M5, M5 Pro nebo M5 Max vnáší do osobních, profesionálních i tvůrčích projektů dosud nevídanou rychlost a výkonnou AI přímo na zařízení. Má baterii až na 24 hodin práce, dvakrát větší základní úložiště a fantastický Liquid Retina XDR displej. Základní vlastnosti - Apple M5 Pro (15jádrové CPU a 16jádrové GPU) - 24 GB jednotné paměti - 1 TB SSD úložiště - 16jádrový Neural Engine - 14palcový Liquid Retina XDR displej - Tři porty Thunderbolt 5, port HDMI, slot na kartu SDXC,... Celý popis
Koupit za 61 246 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Apple MacBook Pro 14"/M5 Pro/14,2"/3024x1964/24GB/1TB/M5 Pro/Tahoe/Silver/1R (MGDN4CZ/A)
Doprava:
zdarma
Skladem
61 246 Kč
Koupit za 61 246 Kč
100 %
Apple MacBook Pro 14"/M5 Pro/14,2"/3024x1964/24GB/1TB/M5 Pro/Tahoe/Silver/1R MGDN4CZ/A
Doprava:
zdarma
Skladem
60 045 Kč
Koupit za 60 045 Kč
99 %
Apple MacBook Pro 14"/M5 Pro/14,2"/3024x1964/24GB/1TB/M5 Pro/Tahoe/Silver/1R - MGDN4CZ/A
Doprava:
zdarma
Skladem
60 045 Kč
Koupit za 60 045 Kč
94 %
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 15-CPU/16-GPU/24GB/1TB/S MGDN4CZ/A
Doprava:
zdarma
Skladem
59 990 Kč
Koupit za 59 990 Kč
93 %
Apple MacBook Pro 14" 2026, M5 Pro 15-Core 24GB/1TB, Stříbrný (MGDN4CZ/A)
Doprava:
zdarma
Skladem
59 990 Kč
Koupit za 59 990 Kč
Popis
MacBook Pro s čipem M5, M5 Pro nebo M5 Max vnáší do osobních, profesionálních i tvůrčích projektů dosud nevídanou rychlost a výkonnou AI přímo na zařízení. Má baterii až na 24 hodin práce, dvakrát větší základní úložiště a fantastický Liquid Retina XDR displej.
Základní vlastnosti
- Apple M5 Pro (15jádrové CPU a 16jádrové GPU)
- 24 GB jednotné paměti
- 1 TB SSD úložiště
- 16jádrový Neural Engine
- 14palcový Liquid Retina XDR displej
- Tři porty Thunderbolt 5, port HDMI, slot na kartu SDXC, sluchátkový konektor, port MagSafe 3
- Magic Keyboard s Touch ID
- Force Touch trackpad
Balení naobsahuje napájecí adaptér, ten se provádá zvlášť. Doporučujeme zakoupit napájecí adaptér o výkonu 70W a nebo 96W pro rychlonabíjení.
Základní vlastnosti
- Apple M5 Pro (15jádrové CPU a 16jádrové GPU)
- 24 GB jednotné paměti
- 1 TB SSD úložiště
- 16jádrový Neural Engine
- 14palcový Liquid Retina XDR displej
- Tři porty Thunderbolt 5, port HDMI, slot na kartu SDXC, sluchátkový konektor, port MagSafe 3
- Magic Keyboard s Touch ID
- Force Touch trackpad
Balení naobsahuje napájecí adaptér, ten se provádá zvlášť. Doporučujeme zakoupit napájecí adaptér o výkonu 70W a nebo 96W pro rychlonabíjení.
Parametry
| Procesor | Apple M5 Pro |
| Počet jader procesoru | 15 |
| Velikost operační paměti | 24 GB |
| Rozšiřitelná RAM | ne |
| Úhlopříčka displeje | 14.2 palce |
| Rozlišení displeje | 3024 x 1964 |
| Typ panelu | Liquid Retina XDR |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Typ displeje | lesklý displej |
| Jas | 1600 nitů |
| S CD/DVD mechanikou | ne |
| Se čtečkou paměťových karet | ano |
| S webkamerou | ano |
| Dotykové | ne |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| TPM 2.0 | ne |
| NumberPad | ne |
| Čtečka čipových karet | ne |
| MUX Switch | ne |
| Nvidia G-Sync | ne |
| Windows Hello | ne |
| Tiché pracovní prostředí | ano, běžně tichý |
| Kvalita webkamery | vysoká kvalita (12MP+) |
| Grafická karta | Apple M5 Pro |
| Druh grafické karty | integrovaná karta |
| Výstup na sluchátka | ano |
| Vstup na mikrofon | ano |
| Kombinovaný audio konektor | ano |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| Verze WiFi | WiFi 7 |
| Verze Bluetooth | Bluetooth 6 |
| 5G modem | ne |
| 4G/LTE modem | ne |
| Hmotnost | 1.6 kg |
| Šířka | 312.6 mm |
| Výška | 15.5 mm |
| Hloubka | 221.2 mm |
| Materiál šasi | hliníkové |
| Barva | stříbrné |
| Operační systém | macOS |
| Výrobce | Apple |
| Produktová řada | Apple MacBook Pro |
| Modelový rok | 2026 |
| Výdrž baterie | 22 hodin |
| Kapacita baterie | 72.4 Wh |
| Nabíjení přes USB-C | ano |
| Celý den bez nabíjení | celodenní výdrž |
| Replikátor portů | ne |
| HDMI | ano |
| Počet USB-C | 3 |
| Thunderbolt 4 | ne |
| DisplayPort | ano |
| Mini HDMI | ne |
| Micro HDMI | ne |
| Mini DisplayPort | ne |
| RJ-45 (LAN) | ne |
| Thunderbolt 5 | ano |
| Počet externích monitorů | 3 |
| S numerickou klávesnicí | ne |
| S podsvícenou klávesnicí | ano |
| Jazyk klávesnice | český |
| TrackPoint | ne |
| Ultrabooky | ne |
| Konvertibilní | ne |
| Netbooky / Mini | ne |
| Odolné | ne |
| Tablet PC | ne |
| SSD | ano |
| Kapacita SSD | 1024 GB |
| Flash | ne |
| HDD | ne |
| Herní | ne |
| Kancelářské | ano |
| Cestovní | ano |
| Pro studenty | ano |
| Zvládne náročné úlohy | výkonný notebook |
| Copilot+ PC | ne |
| Copilot klávesa | ne |