Freestyle koloběžka Arcore COBRA s SCS kompresním systémem podrží i těžší jezdce. Kvalitní bezzávitové hlavové složení s minimálním třením zase pomůže se spin triky. Koloběžka je kompatibilní se 110mm kolečky.
Koupit za 2 499 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Freestyle koloběžka Arcore COBRA s SCS kompresním systémem podrží i těžší jezdce. Kvalitní bezzávitové hlavové složení s minimálním třením zase pomůže se spin triky. Koloběžka je kompatibilní se 110mm kolečky.
Parametry
| Výrobce | Arcore |
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Velikost koleček | 100 mm |
| Nosnost | 100 kg |
| Typ brzdy | s nášlapnou brzdou |
| Věková skupina | pro juniory (8–14 let) |
| Typ koleček | s polyuretanovými kolečky (PU) |
| Typ jízdy | na freestyle a triky |
| Tvrdost koleček | 88 A A |
| Materiál | hliník, ocel |
| Šířka řidítek | 53 cm |
| Výška řidítek | 81 - 90 cm |
| Délka nášlapu | 34.0 cm |
| Materiál rámu | s hliníkovým rámem |
| Odpružení | bez odpružení |
| Freestyle | ano |
| Barva | černá |
| S nastavitelnými řídítky | ano |
| S blatníkem | ano |
| Úroveň zkušeností jezdce | pro pokročilé a profesionály |