Užívejte si svobodu a flexibilitu se skládací koloběžkou COLE od oblíbené značky Arcore. Díky svým kompaktním rozměrům a jednoduchému skládacímu mechanismu ji snadno vezmete kamkoliv s sebou. Perfektně se hodí na dojíždění do práce, školy i na volnočasové aktivity.
Koupit za 1 699 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Užívejte si svobodu a flexibilitu se skládací koloběžkou COLE od oblíbené značky Arcore. Díky svým kompaktním rozměrům a jednoduchému skládacímu mechanismu ji snadno vezmete kamkoliv s sebou. Perfektně se hodí na dojíždění do práce, školy i na volnočasové aktivity.
Parametry
| Výrobce | Arcore |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Velikost koleček | 200 mm |
| Nosnost | 100 kg |
| Typ brzdy | s nášlapnou brzdou |
| Věková skupina | pro juniory (8–14 let) |
| Typ jízdy | do města a na dojíždění |
| Materiál | hliník, ocel |
| Šířka řidítek | 37 cm |
| Výška řidítek | 81 - 106 cm |
| Délka nášlapu | 32.0 cm |
| Materiál rámu | s hliníkovým rámem |
| Odpružení | bez odpružení |
| Dětské | ano |
| Skládací | ano |
| Barva | černá |
| S nastavitelnými řídítky | ano |
| S kickstandem | ano |
| S blatníkem | ano |
| Úroveň zkušeností jezdce | pro začátečníky |