Prací prášek univerzální, na barevné i bílé prádlo.
Koupit za 450 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
0 %
Ariel Alpine Color Prací Prášek, 3.465kg, 63 Praní
Doprava:
zdarma
Skladem
450 Kč
Koupit za 450 Kč
97 %
ARIEL Color 3,465 kg (63 praní)
Doprava:
49 Kč
Skladem
429 Kč
Koupit za 429 Kč
89 %
Ariel prášek Color 3.465kg/63PD BOX
Doprava:
59 Kč
Skladem
410 Kč
Koupit za 410 Kč
93 %
ARIEL prášek Color 63PD 3,5kg
Doprava:
79 Kč
Skladem
355 Kč
Koupit za 355 Kč
100 %
Ariel Color Alpine prací prášek 63 dávek 3,465 kg
Doprava:
140 Kč
Skladem
355 Kč
Koupit za 355 Kč
Popis
Prací prášek univerzální, na barevné i bílé prádlo.
Parametry
| Hmotnost | 3.465 kg |
| Počet praní | 63 praní |
| Značka | Ariel |
| Minimální teplota praní | 30 °C |
| Na barevné prádlo | ano |
| Na bílé prádlo | ano |
| Univerzální | ano |
| Na skvrny | ano |
| Výrobce | Procter & Gamble |
| Formát balení | v krabici |
| Dávka na praní | 55.0 g |
| Biologicky odbouratelné | ano |
| Recyklovatelné balení | ano |
| Proti zápachu | ano |
| Odstraňující skvrny | ano |
| Účinné při nízkých teplotách | ano |
| Vůně | se svěží vůní |
| Intenzita vůně | s jemnou vůní |