Ariel Formula Pro je dezinfekční prací prášek pro profesionální použití v oblasti zdravotní a sociální péče. Odstraňuje nejodolnější skvrny a zabíjí 99,999 % bakterií a obalených virů (dle EN1276, EN1650 a EN14476, reg. číslo MZDR 31057/2022/OBP, dodržujte návod k použití). Je vyvinutý tak, aby dosahoval vynikajících výsledků už při prvním praní bez nutnosti namáčení anebo předpírky. Obsahuje speciální bělicí technologie, které pomáhají udržet prádlo zářivě bílé po delší dobu. Obsahuje jedinečnou... Celý popis
Koupit za 1 203 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Ariel Formula Pro profesionální prací prášek 13 kg
Doprava:
55 Kč
Skladem
1 203 Kč
Koupit za 1 203 Kč
97 %
Ariel Formula Pro Plus prací prášek pro profesionální použití 130 dávek 13 kg
Doprava:
75 Kč
Skladem
1 596 Kč
Koupit za 1 596 Kč
95 %
Ariel Formula Pro Plus prací prášek pro profesionální použití 130 dávek 13 kg
Doprava:
zdarma
1 580 Kč
Koupit za 1 580 Kč
100 %
Ariel Formula Pro Plus prací prášek pro profesionální použití 130 dávek 13 kg
Doprava:
129 Kč
1 466 Kč
Koupit za 1 466 Kč
83 %
Ariel Formula Pro+ Proffessional Prací prášek 13 kg
Doprava:
79 Kč
1 243 Kč
Koupit za 1 243 Kč
Popis
Ariel Formula Pro je dezinfekční prací prášek pro profesionální použití v oblasti zdravotní a sociální péče. Odstraňuje nejodolnější skvrny a zabíjí 99,999 % bakterií a obalených virů (dle EN1276, EN1650 a EN14476, reg. číslo MZDR 31057/2022/OBP, dodržujte návod k použití). Je vyvinutý tak, aby dosahoval vynikajících výsledků už při prvním praní bez nutnosti namáčení anebo předpírky. Obsahuje speciální bělicí technologie, které pomáhají udržet prádlo zářivě bílé po delší dobu. Obsahuje jedinečnou kombinaci vysoce koncentrovaných čisticích složek nové generace. Kombinuje pokročilý systém povrchově aktivních látek s technologicky vyspělými enzymy a polymery, které jsou velmi účinné při odstraňování odolných skvrn a snadno pronikají do hloubky vlákna. Dosahuje vynikajících výsledků praní už při 40 °C. Neobsahuje fosfáty. Jedno balení vypere více než tunu prádla. Biocidní (dezinfekční) prostředky používejte zodpovědně dle návodu k použití.
Použití: Bílé a stálobarevné prádlo. Nepoužívejte na vlnu a hedvábné textilie.
Použití: Bílé a stálobarevné prádlo. Nepoužívejte na vlnu a hedvábné textilie.
Parametry
| Hmotnost | 13 kg |
| Počet praní | 130 praní |
| Značka | Ariel |
| Minimální teplota praní | 20 °C |
| Na barevné prádlo | ano |
| Na bílé prádlo | ano |
| Univerzální | ano |
| Pro vlnu a hedvábí | ne |
| Na skvrny | ano |
| Výrobce | Procter & Gamble |
| Pro profesionální použití | ano |
| Pro citlivou pokožku | ne |
| Formát balení | v sáčku |
| Dávka na praní | 100.0 g |
| Proti zápachu | ano |
| Odstraňující skvrny | ano |
| Účinné při nízkých teplotách | ano |
| Bělicí | ano |
| Vůně | se svěží vůní |
| Intenzita vůně | s jemnou vůní |