Asmet AS 05.162

0 %
(0 hodnocení)

Číslo výrobku: 05.162 Zjednodušené číslo výrobku: 05162 OEM čísla (originální čísla automobilky): OPEL 5852409 OPEL 5852052 OPEL 5852053 OPEL 5852051 OPEL 5852099 OPEL 5852103 OPEL 5852106 OPEL 5852402 OPEL 5852458 OPEL 9012078 OPEL 9128077 OPEL 24422994 OPEL 24423003 OPEL 24423011 OPEL 5852054 OPEL 5852096 OPEL 5852424 OPEL 5852427 OPEL 9128079 OPEL 24422991 OPEL 24432902

Koupit za 1 241 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: 05.162

Zjednodušené číslo výrobku: 05162

OEM čísla (originální čísla automobilky):
OPEL 5852409
OPEL 5852052
OPEL 5852053
OPEL 5852051
OPEL 5852099
OPEL 5852103
OPEL 5852106
OPEL 5852402
OPEL 5852458
OPEL 9012078
OPEL 9128077
OPEL 24422994
OPEL 24423003
OPEL 24423011
OPEL 5852054
OPEL 5852096
OPEL 5852424
OPEL 5852427
OPEL 9128079
OPEL 24422991
OPEL 24432902
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Asmet

Podobné produkty