Asus TUF-AX6000

100 %
(3 hodnocení)

Rychlý směrovač TUF Gaming AX6000 Router TUF Gaming AX6000 je navržený tak, aby vám poskytoval stabilní a rychlé bezdrátové i kabelové připojení v prostředí s velkým počtem zařízení. Je to směrovač, který využijete pro všechna vaše zařízení; od notebooků, smartphonů a herních konzolí až po všechna zařízení internetu věcí ve vaší domácnosti. 4x větší kapacita. 2x rychlejší připojení Technologie WiFi 6 poskytuje vyšší bezdrátové rychlosti díky moderním technologiím OFDMA a MU-MIMO. Současně zvyšuje... Celý popis

Koupit za 4 172 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Rychlý směrovač TUF Gaming AX6000
Router TUF Gaming AX6000 je navržený tak, aby vám poskytoval stabilní a rychlé bezdrátové i kabelové připojení v prostředí s velkým počtem zařízení. Je to směrovač, který využijete pro všechna vaše zařízení; od notebooků, smartphonů a herních konzolí až po všechna zařízení internetu věcí ve vaší domácnosti.

4x větší kapacita. 2x rychlejší připojení
Technologie WiFi 6 poskytuje vyšší bezdrátové rychlosti díky moderním technologiím OFDMA a MU-MIMO. Současně zvyšuje i efektivitu sítě, takže všechna vaše zařízení dostanou spravedlivý podíl šířky pásma WiFi. Je ideální pro vytížené sítě s mnoha různými WiFi zařízeními, jako jsou notebooky, smartphony a chytrá domácí zařízení.

Poznámka: Údaje porovnávají rychlost řešení 4x4 WiFi 6 v 5GHz pásmu a 160MHz kanálu s rychlostí řešení 4x4 WiFi 5 v 5GHz pásmu a 80MHz kanálu.

Vícegigabitové kabelové rychlosti
Pro skutečný vícegigabitový výkon potřebujete připojení WAN i LAN, která tyto rychlosti podporují. Router TUF Gaming AX6000 je vybaven agregací portů, takže si můžete užívat ještě vyšších přenosových rychlostí. K dispozici vám budou také technologie adaptivní QoS, AiRadar TX Beamforming a VPN Fusion.

WVPN Fusion
Pokročilá technologie VPN Fusion vám umožňuje provozovat jak šifrovanou VPN, tak běžné internetové připojení současně. Konkrétní zařízení v síti mohou používat VPN, aniž by narušovala prohlížení ostatních uživatelů.

Vlastnosti

- Technologie dvoupásmové WiFi 6 s vyhrazeným herním portem, přesměrováním portů

- Ultra rychlá WiFi 6 – Užívejte si rychlosti až 6000 Mb/s

- Rychlé a stabilní kabelové hraní – Vyhrazený herní port pro upřednostnění připojeného herního zařízení

- Podporuje technologie OFDMA + MU-MIMO, 1024 QAM, RangeBoost, Gear Accelerator, Gaming port, Mobile Game mode, open NAT, VPN fusion, TUF LOGO RGB, WAN aggregation, Link aggregation AiProtection Pro, Adaptive QoS, AiRadar TX Beamforming, AiCloud

- K dispozici je podpora pro Dual WAN

- Pracovní režimy Access point/ Repeater/media bridge

- Testovaná odolnost a stabilní provoz – TUF Gaming AX6000 je vyroben s ohledem na odolnost a prochází ověřeným testováním, které zajišťuje spolehlivý a stabilní provoz
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Asus
Typ zařízení routery
Počet LAN konektorů 5
Anténa Vestavěná
Konektor antény Ne
Frekvenční pásmo 2.4/5 Ghz
Správa & Konfigurace Ano
PoE ne
Pracovní režimy AP, Repeater, Router
USB port ano
Zobrazit více parametrů