Autronic KA-B1013

88 %
(11 hodnocení)

Kancelářská židle Ka-b1013 Oblíbená kancelářská židle Ka-b1013 je vhodná nejen do kanceláří ale také pro homeoffice. Celoplastový opěrák se středovou výztuhou ve tvaru V s nastavitelnou bederní opěrkou je potažen síťovinou MESH. Příjemný polstrovaný sedák je čalouněný černou látkou. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Pro maximální pohodlí je tu elegantní výškově nastavitelná opěrka hlavy, která je potažena černou síťovinou, díky čemuž je prodyšná. Ruce lze pohodlně... Celý popis

Koupit za 2 601 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kancelářská židle Ka-b1013 Oblíbená kancelářská židle Ka-b1013 je vhodná nejen do kanceláří ale také pro homeoffice.
Celoplastový opěrák se středovou výztuhou ve tvaru V s nastavitelnou bederní opěrkou je potažen síťovinou MESH. Příjemný polstrovaný sedák je čalouněný černou látkou.
Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Pro maximální pohodlí je tu elegantní výškově nastavitelná opěrka hlavy, která je potažena černou síťovinou, díky čemuž je prodyšná.
Ruce lze pohodlně opřít o výškově nastavitelné plastové područky z černého plastu. Díky plynovému pístu je židle výškově nastavitelná, vybavená houpacím mechanismem a velkým aretačním šroubem na úpravu tuhosti pohupu, který je umístěn pod sedákem.
Správnou stabilitu zajišťuje černý pětiramenný plastový kříž s plastovými kolečky vhodnými i na koberce.
Rozměry:

výška 114-124 cm
šířka 60 cm
hloubka 58 cm
výška sedu 44-54 cm
šířka sedu 45 cm
hloubka sedu 50 cm

Nosnost 120 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autronic
Nosnost 120 kg
Výška sedáku 54 cm
S opěrkou hlavy ano
Hloubka sedáku 50 cm
Šířka sedáku 48 cm

Podobné produkty