Rychlé odstranění zápachu lidské moče v matraci a koupelně   Enzymatický čistič BactoDes Special vám pomůže velmi rychle natrvalo odstranit: -  úporný zápach moči - starého potu a kůže - výkalů - zvratků Enzymatický čistič rozloží páchnoucí organické zbytky působením specializovaných bakteriálních kmenů. Ty se aktivují kontaktem s organickými zbytky, močí nebo exkrementem a skončí po jejich "sežrání". Neobsahuje čistidla, detergenty ani fosfáty. Čistidla většinou organické zbytky pouze zastřou... Celý popis

Koupit za 380 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rychlé odstranění zápachu lidské moče v matraci a koupelně  
Enzymatický čistič BactoDes Special vám pomůže velmi rychle natrvalo odstranit:

-  úporný zápach moči

- starého potu a kůže

- výkalů

- zvratků

Enzymatický čistič rozloží páchnoucí organické zbytky působením specializovaných bakteriálních kmenů. Ty se aktivují kontaktem s organickými zbytky, močí nebo exkrementem a skončí po jejich "sežrání". Neobsahuje čistidla, detergenty ani fosfáty.

Čistidla většinou organické zbytky pouze zastřou parfémem, ale enzymatický čistič zlikviduje i nejmenší částečky bílkovin, takže trvale odstraníte příčinu zápachu.

Postup odstranění zápachu:

Nejdřív najděte pomočené místo. Pokud je moč již suchá, použijte UV lampu nebo jděte po čichu. Když najdete zdroj zápachu, tak :

- odškrábněte zaschlé zbytky 

- Protřepejte lahev Bactodes Special a nařeďte ho 1:1 v míchací láhvi s rozprašovačem. 

- Nastříkejte ho na celou skvrnu, u koberce a tkanin také cca 5 cm kolem skvrny.

- Nechte ho alespoň minut působit. 

- Pokud na podlaze nebo koberci zůstala kapalin, tak ji odsajte papírovým ubrouskem nebo hadrem, který nebarví.

- Nechte úplně uschnout

- Na staré skvrny rovněž nastříkejte Bactodes Special, přikryjte je igelitem nebo folií a nechte působit několik hodin. Pak je odkryjte a nechte uschnout.

- Pokud je to potřeba, tak nakonec vyperte vodou. Nejrychleji to vyřídíte vodním vysavačem Hyla - prostě flek naředíte teplou vodou a opakovaně vysajete. Na případné dočištění skvrny použijte obyčejné mýdlo - namydlíte a opět spláchnete vodou. Koberec nebo sedačka zůstanou stálobarevné.

Na místě je loužička nebo hromádka

Postup je stejný, jen tekutinu nejdřív odsajte papírovou utěrkou, hromádku v ní odnesete. 

Varování : Nikdy Bactodes Special nestříkejte přímo na člověka nebo zvíře

Kde všude Bactodes Special využijete
Odstranění zápachu moči v koupelně

Při močení létají drobné kapky moče až 2 metry daleko. Zasychají nejen na blízkých obkladech, ale dostanou se i do spár na podlaze a stěnách. Množství staré moči ve spárách se zvyšuje s každým mytím - vtíráme je tam hadrem nebo mopem.

Bactodes Special proto používejte při pravidelné týdenní údržbě toalety. Stačí obklady a podlahu nastříkat přímo kolem záchodu, přebytek případně setřete. přípravek můžete i přidat do vody při mytí koupelny.

Stejně můžete postupovat při odstranění zápachu z různých podložek, koberečků kolem mísy apod.

Vyměníte tak zápach staré moči za příjemnou vůni čistoty.

 

Vyčištění pomočené matrace

Bactodes Special odstraní moč a organické zbytky jak z pěnových matrací, tak i klasických pérových matrací nebo lamelových matrací. Výhodou přípravku je, že má podobnou tekutost jako moč, takže se rychle dostane do stejné hloubky a zlikviduje ji tam.

Pokud je matrace pomočená pouze lokálně, stačí jednotlivé fleky a jejich okolí nastříkat naředěný enzymatický čistič a nechat ho působit. Případné skvrny dočistíte pomocí sody -návod zde.

Při praní celé matrace vodním vysavačem nebo extraktorem můžete kombinovat BactodDes Special s nějakým nepěnivým prostředkem a postupujte podle návodu k použití. V každém případě nechtě matraci po praní pořádně vyschnout -ideálně na sluníčku.

Odstranění zápachu moči ze stěn a podlah

Při nastěhování do bytu po nájemnících se zvířaty (nebo co se chovali jako zvířata) se často stává, že navzdory vymalování stále cítíte zápach moči. Podrobný návod na postup úklidu před nastěhováním najdete zde . 

Moč zasáklou ve zdi nejlépe odstraníte tak, že oškrábete malbu a naředěným Bactodesem Speciál napustíte zeď cca 20 cm nad nejvyšší bod, ze kterého ještě cítíte moč nebo jiné organické zbytky. Nechte vyschnout, někdy je potřeba proceduru opakovat.

Při odstraňování zápachu moči v podlaze je nutné nejdříve dobře vysát všechny spáry a škvíry. Zvlášť staré parketové podlahy skrývají spoustu "pokladů". Pak teprve ji dobře umyjte naředěným přípravkem. Pokud to podlaha snese, tak ji nechte mokrou cca 20 minut, aby se přípravek vsákl všude. Pak zbytek setřete a nechte vyschnout.

Složení Bactodes Special

Voda, speciální bakteriální kmeny,< 5 % neiontových povrchově aktivních látek, vůně (Benzyl Salicylát, Limonene, Linalool), Benzisothiazolinon,Methylchlroisothiazolinon,Methylisothiazolinon

Standardní věty o nebezpečnosti, včetně doplňkových informací o nebezpečnosti (EUH-věty),výstražný symbol a signální slovo. 

Obsahuje BENZISOTHIAZOLINONE. Může způsobit alergické reakce

Držte mimo dosah dětí.

Dodavatel: Čistá pohoda s.r.o., Jiřího náměstí 5, Poděbrady, Česká republika, telefon: +420775711827
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BactoDes