Beko BDFN 26430X

98 %
(18 hodnocení)

Volně stojící bílá 60cm myčka na 14 sad nádobí díky dezinfekčnímu programu HygieneIntense myje i odstraňuje až 99,99 % virů a bakterií. Pomocí přímého ovládání Direct Access můžete rychleji nastavovat programy a po skončení mytí se myčka sama otevře, aby bylo nádobí dříve suché. Horní koš nastavíte do 3 poloh výšky, i když je plný nádobí a navíc myčka dokáže s programem Quick&Clean umýt a usušit nádobí za 58 minut. Funkce Program HygieneIntense umí horkou vodou a párou odstranit nečistoty i 99,99... Celý popis

Koupit za 7 888 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Volně stojící bílá 60cm myčka na 14 sad nádobí díky dezinfekčnímu programu HygieneIntense myje i odstraňuje až 99,99 % virů a bakterií.

Pomocí přímého ovládání Direct Access můžete rychleji nastavovat programy a po skončení mytí se myčka sama otevře, aby bylo nádobí dříve suché. Horní koš nastavíte do 3 poloh výšky, i když je plný nádobí a navíc myčka dokáže s programem Quick&Clean umýt a usušit nádobí za 58 minut.
Funkce

Program HygieneIntense umí horkou vodou a párou odstranit nečistoty i 99,99 % virů a bakterií. V jednom kroku tak nádobí umyje, vydezinfikuje a zanechá ho hygienicky čisté.

Automatické otevření dveří SelfDry umožňuje uniknutí přebytečné vlhkosti z prostoru myčky po skončení programu. Díky tomu je nádobí dříve suché a je připravené k uložení.

Přímé ovládání Direct Access umožňuje zvolit program a mycí funkce bez překlikávání. Díky tomu je spuštění myčky snadné a rychlé.

Plnohodnotný program myčky Beko dokáže umýt a usušit plnou náplň myčky za 58 minut. Není potřeba dělat žádné kompromisy mezi množstvím špinavého nádobí a délkou mytí. Rychlý program myje horkou vodou i suší, takže je nádobí do hodiny připravené.

Upravte výšku horního koše pohodlně, aniž byste museli přeskládávat celou myčku. Koš Acrobat lze nastavit do tří různých výšek i ve chvíli, když je plný nádobí. Pomocí zmáčknutí klapky na každé straně uvolníte aretaci koše a můžete jej posunout nahoru a dolů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beko
Způsob umístění volně stojící
Počet sad nádobí 14 sad
Barva nerez
Počet programů 6
Hlučnost 47 db
Displej ano
Automatické otevírání ano
Ikea Metod ano
Spotřeba vody na cyklus u programu Eco 11.5 l
Auto program ano
Intenzivní program ano
Aqua Stop ne
Počet teplot 5
Dětská pojistka ne
Zásuvka na příbory ne
S předním panelem ano
Odložený start ano
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm
Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) 85 x 59.8 x 60 cm
Energetická třída D
Doba trvání programu Eco 190 min
Třída emise hluku C
Spotřeba energie u programu Eco na 100 cyklů 85 kWh
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty