Blitzwolf BW-SHP15

0 %
(0 hodnocení)

Chytrá zásuvka Blitzwolf ZigBee Inteligentní zásuvka ZigBee je funkční zařízení, které se bude hodit v mnoha domácnostech. Díky panelu brány ZigBee ji můžete snadno a efektivně propojit s dalšími zařízeními tohoto typu. Zásuvka má více časových modulů v závislosti na vašich potřebách. Můžete ji ovládat ručně pomocí speciální aplikace nebo hlasem pomocí hlasového asistenta Alexa. Protokol ZigBee 3.0 Pro správnou funkci zařízení potřebujete bránu Tuya ZigBee 3.0, která je k dispozici v našem sortimentu.... Celý popis

Koupit za 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chytrá zásuvka Blitzwolf ZigBee

Inteligentní zásuvka ZigBee je funkční zařízení, které se bude hodit v mnoha domácnostech. Díky panelu brány ZigBee ji můžete snadno a efektivně propojit s dalšími zařízeními tohoto typu. Zásuvka má více časových modulů v závislosti na vašich potřebách. Můžete ji ovládat ručně pomocí speciální aplikace nebo hlasem pomocí hlasového asistenta Alexa.

Protokol ZigBee 3.0

Pro správnou funkci zařízení potřebujete bránu Tuya ZigBee 3.0, která je k dispozici v našem sortimentu. Zásuvku lze propojit i s dalšími senzory ZigBee.

Kombinujte je dohromady

Kombinujte zařízení ZigBee dohromady a užívejte si chytřejšího života. Se třemi produkty ZigBee, jako je chytrá zásuvka, ovládací panel a senzor, se nebudete muset starat o dům, ale dům se postará o vás.

Jednoduchý plán

Ovládejte provozuschopnost svých zařízení pomocí jednoduché aplikace v telefonu. Už se nemusíte bát, že zapomenete vypnout žehličku, díky ZigBee lze jakékoli elektronické zařízení zapnout nebo vypnout na dálku.

Ovládání hlasem

Monitorujte svůj domov pouze pomocí hlasu. Stačí se připojit k hlasovému asistentovi Alexa nebo Google Home. Řízení vašeho života nebylo nikdy tak snadné.

Sledování spotřeby energie

Zkontrolujte aktuální, denní nebo měsíční spotřebu energie a zjistěte, jak efektivně šetřit energií.

Spolehlivost

Chytrá zásuvka je vyrobena z odolných nehořlavých materiálů, abyste byli vy i vaše rodina v co největším bezpečí. Je vybavena funkcí dětské pojistky a bezpečnostním vypínačem.

Parametry

Výrobce:
Blitzwolf

Model
BW-SHP15

Standardní zástrčka
EU

Vstupní napětí a proud
AC110~240 V 50Hz/60Hz 16 (MAX.)

Typ bezdrátového připojení
ZigBee 3.0

Hlasové ovládání
Amazon Alexa, Google Assistant

Ovládání aplikací
Aplikace BlitzWolf, aplikace TuyaSmart, aplikace Smart Life

Provozní teplota
0℃-40℃

Materiál
 ABS + PC třídy V0 s retardérem hoření 

Velikost
49x49x82 mm

Boční poznámka
 Chytrá zásuvka BW-SHP15 funguje pouze po připojení k bráně ZigBee. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BlitzWolf