BOSAL BS 090-157

0 %
(0 hodnocení)

Číslo dílu: 090-157 Zjednodušené číslo dílu: 090157 OEM čísla (originální čísla automobilky): OPEL 55559169 OPEL 55561249 OPEL 55564499 OPEL 5849011 OPEL 5849012 OPEL 5849025 OPEL 849536 OPEL 849681 OPEL 849682 OPEL 849540 VAUXHALL 55355324 VAUXHALL 55559185 VAUXHALL 55567774 VAUXHALL 5849012 VAUXHALL 5849025 VAUXHALL 849536 VAUXHALL 849681 VAUXHALL 849682 VAUXHALL 849540

Koupit za 10 892 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: 090-157
Zjednodušené číslo dílu: 090157

OEM čísla (originální čísla automobilky):
OPEL 55559169
OPEL 55561249
OPEL 55564499
OPEL 5849011
OPEL 5849012
OPEL 5849025
OPEL 849536
OPEL 849681
OPEL 849682
OPEL 849540
VAUXHALL 55355324
VAUXHALL 55559185
VAUXHALL 55567774
VAUXHALL 5849012
VAUXHALL 5849025
VAUXHALL 849536
VAUXHALL 849681
VAUXHALL 849682
VAUXHALL 849540
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosal

Podobné produkty