Bosal BS 258-840

86 %
(3 hodnocení)

Číslo dílu: 258-840 Zjednodušené číslo dílu: 258840 OEM čísla (originální čísla automobilky): ALFA ROMEO 16044011 ALFA ROMEO 16044321 ALFA ROMEO 60801201 ALFA ROMEO 60801203 ALFA ROMEO 60806352 ALFA ROMEO 60808944 ALFA ROMEO 16043934 AUDI N0103404 AUDI N0103533 CHEVROLET 94002123 CHRYSLER 065051944AA CHRYSLER 6502059 CITROËN 173219 CITROËN 7903201036 CITROËN 692323 DAIHATSU 9161160840 FIAT 15213321 FIAT 15213334 FIAT 16043824 FIAT 16043834 FIAT 16044024 FIAT 16044031 FIAT 60809608 FIAT 82457939... Celý popis

Koupit za 5 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: 258-840
Zjednodušené číslo dílu: 258840

OEM čísla (originální čísla automobilky):
ALFA ROMEO 16044011
ALFA ROMEO 16044321
ALFA ROMEO 60801201
ALFA ROMEO 60801203
ALFA ROMEO 60806352
ALFA ROMEO 60808944
ALFA ROMEO 16043934
AUDI N0103404
AUDI N0103533
CHEVROLET 94002123
CHRYSLER 065051944AA
CHRYSLER 6502059
CITROËN 173219
CITROËN 7903201036
CITROËN 692323
DAIHATSU 9161160840
FIAT 15213321
FIAT 15213334
FIAT 16043824
FIAT 16043834
FIAT 16044024
FIAT 16044031
FIAT 60809608
FIAT 82457939
FIAT 60608600
HONDA 18176PT0003
HYUNDAI 1129008401
ISUZU 01900840
ISUZU 94001574
ISUZU 94002057
ISUZU 94009668
ISUZU 94156626
LANCIA 16044021
LANCIA 16044031
LANCIA 16044024
LAND ROVER BH108081L
MERCEDES-BENZ N910143008005
MERCEDES-BENZ 910143008005
MITSUBISHI M811925
MITSUBISHI MF243659
MITSUBISHI MU010188
MITSUBISHI MF244859
NISSAN 0112104021
OPEL 565884
OPEL 656945
OPEL 855942
OPEL 855960
OPEL 854983
PEUGEOT 173219
PEUGEOT 692288
TOYOTA 9166140840
TOYOTA 9151160840
VOLVO 30811925
VOLVO 30870471
VOLVO 3102930
VOLVO 982798
VOLVO 982799
VOLVO 986481
VOLVO 947760
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosal

Podobné produkty