Bosal BS 258-887

0 %
(0 hodnocení)

Číslo výrobku: 258-887 Zjednodušené číslo výrobku: 258887 OEM čísla (originální čísla automobilky): FORD 1951929 MITSUBISHI MF241284 MITSUBISHI MF244881 MITSUBISHI MF244882 MITSUBISHI MF140260 NISSAN 0112100481 NISSAN 0819403010 NISSAN 081940301A NISSAN 0111500261 SUBARU 016610250 SUBARU 016610300 SUBARU 901660009 SUBARU 901660014 HYUNDAI 1123410301 HYUNDAI 1123410303 HYUNDAI 1197410301.

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: 258-887
Zjednodušené číslo výrobku: 258887

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FORD 1951929
MITSUBISHI MF241284
MITSUBISHI MF244881
MITSUBISHI MF244882
MITSUBISHI MF140260
NISSAN 0112100481
NISSAN 0819403010
NISSAN 081940301A
NISSAN 0111500261
SUBARU 016610250
SUBARU 016610300
SUBARU 901660009
SUBARU 901660014
HYUNDAI 1123410301
HYUNDAI 1123410303
HYUNDAI 1197410301.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosal

Podobné produkty