Bull PowerGel 30 ml

71 %
(16 hodnocení)

Problémy s předčasnou ejakulací bývají nepříjemné. Snad každý muž by chtěl být silný jako býk, mít pevnou erekci a dlouho uspokojovat svou partnerku po všech stránkách. Přípravek Bull PowerGel díky obsahu máty peprné a dalších látek lehce chladí a znecitlivuje penis, takže může oddálit nástup ejakulace až o několik minut. Vymáčkněte malé množství gelu na prst a poté jemně vmasírujte přímo na penis. Nečekejte zázraky, ale zatím jsme jiný gel s lepším účinkem neobjevili. Anestetický efekt: Bull... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Problémy s předčasnou ejakulací bývají nepříjemné. Snad každý muž by chtěl být silný jako býk, mít pevnou erekci a dlouho uspokojovat svou partnerku po všech stránkách. Přípravek Bull PowerGel díky obsahu máty peprné a dalších látek lehce chladí a znecitlivuje penis, takže může oddálit nástup ejakulace až o několik minut. Vymáčkněte malé množství gelu na prst a poté jemně vmasírujte přímo na penis. Nečekejte zázraky, ale zatím jsme jiný gel s lepším účinkem neobjevili.

Anestetický efekt:

Bull PowerGel působí anesteticky(snižuje citlivost míst, na které je aplikován) díky kombinaci tří běžných, přírodních látek :

Humulus Lupulus extract (Chmel otáčivý)
Avena Sativa (Oves setý)
Mentha Piperita extract (Máta peprná)

Složení:

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aminomethyl Propanol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-9,  Acrylates/C10–30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Mentha Piperita,  Humulus Lupulus,Iodopropynyl Butylcarbamate, Alcohol, Avena Sativa.

Jak používat:

Vymáčkněte malé množství gelu na prst a poté jemně vmasírujte přímo na penis.

Skutečně funguje?

Nečekejte žádné zázraky, nicméně podle zkušeností zákazníků z naší prodejny to více či méně funguje.

Produkt: Gel na oddálení ejakulace Bull PowerGel (30 ml)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cobaco Pharma
Objem 30 ml