Calgon poskytuje kompletní ochranu pro Vaši pračku před negativními dopady vodního kamene, který se vytváří ve tvrdé vodě. Vodní kámen se usazuje v pračce na všech jejích vnitřních částech - topná spirála, buben, čerpadlo, atd. Tyto usazeniny mohou poškodit pračku a zkrátit její životnost. Calgon neutralizuje kationty vápníku a hořčíku, které tak nemohou reagovat s uhličitany obsaženými v pracím prášku (tzn. vytvářet vodní kámen), a tím chrání pračku proti usazování vodního kamene. Vodní kámen usazený... Celý popis

Koupit za 73 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Calgon poskytuje kompletní ochranu pro Vaši pračku před negativními dopady vodního kamene, který se vytváří ve tvrdé vodě.
Vodní kámen se usazuje v pračce na všech jejích vnitřních částech - topná spirála, buben, čerpadlo, atd. Tyto usazeniny mohou poškodit pračku a zkrátit její životnost.
Calgon neutralizuje kationty vápníku a hořčíku, které tak nemohou reagovat s uhličitany obsaženými v pracím prášku (tzn. vytvářet vodní kámen), a tím chrání pračku proti usazování vodního kamene.
Vodní kámen usazený na topném tělesu zvyšuje spotřebu el. energie, která je zapotřebí k ohřátí vody. Působí jako izolace a ohřátí tak trvá mnohem déle.
Čisté tělísko spotřebuje mnohem méně elektřiny pro zahřátí vody na požadovanou teplotu.
Vodní kámen se usazuje na vláknech oblečení, a to pak rychleji ztrácí svoji hebkost a měkkost.
S Calgonem nedochází k usazování vodního kamene na vláknech prádla, a tak zůstává Vaše prádlo stále měkké a hebké.
Tvrdá voda snižuje účinek pracího prášku. Aby Vaše prádlo bylo čisté, je třeba použít větší množství prášku.
S Calgonem můžete dávkovat menší množství prášku určené pro měkkou vodu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Calgon
Hmotnost 500 g
Výrobce Reckitt Benckiser