Canon EOS R10

97 %
(11 hodnocení)

Canon EOS R10 Objevujte, kamkoli jdete Dokonalý další krok ve fotografování. Ať už přecházíte z první digitální zrcadlovky, smartphonu, nebo kompaktního fotoaparátu, fotoaparát EOS R10 vám jednoduše poskytne více. Více technologií, více funkcí, větší přenosnost, větší kreativitu. Specifikace Systém Dual Pixel CMOS AF II Automatické zaostřování rozpoznává a sleduje osoby, zvířata a vozidla jak v režimu fotografování, tak v režimu pořizování videí Kontinuální snímání rychlostí 15 sn./s1 S mechanickou... Celý popis

Koupit za 18 666 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Canon EOS R10
Objevujte, kamkoli jdete
Dokonalý další krok ve fotografování. Ať už přecházíte z první digitální zrcadlovky, smartphonu, nebo kompaktního fotoaparátu, fotoaparát EOS R10 vám jednoduše poskytne více. Více technologií, více funkcí, větší přenosnost, větší kreativitu.
Specifikace
Systém Dual Pixel CMOS AF II
Automatické zaostřování rozpoznává a sleduje osoby, zvířata a vozidla jak v režimu fotografování, tak v režimu pořizování videí
Kontinuální snímání rychlostí 15 sn./s1
S mechanickou závěrkou pro rychlé dosažení nejlepších výsledků ve vysoké kvalitě
4K/30p
Vysoce kvalitní video převzorkované z rozlišení 6K
Zaostřování při slabém osvětlení až do –4 EV2
Přesné zaostření za slabého osvětlení
Fotografie do citlivosti ISO 32000 a videa do citlivosti ISO 12800
S možností rozšíření na citlivost ISO 51200 pro fotografie a ISO 25600 pro videa
4K/60p3
Pro videa s plynulejším pohybem
Elektronický hledáček s 2,36 miliony bodů
S volitelnou obnovovací frekvencí 60 nebo 120 sn./s4
Kontinuální snímání rychlostí 23 sn./s5
S elektronickou závěrkou pro ještě rychlejší, a navíc tiché fotografování6
Procesor DIGIC X
Citlivé ovládání a minimální prodleva elektronického hledáčku
Platforma image.canon
Přímé připojení k síti Wi-Fi pro odesílání do cloudových služeb
Otočná dotyková obrazovka s úhlopříčkou 7,5 cm a 1,04 milionu bodů
Podívejte se na svůj objekt jinak
Živé streamování ve službě YouTube
Stručný přehled modelu EOS R10
Lepší ostrost
Fotoaparát EOS R10 je vybaven naším proslulým systémem zaostřování Dual Pixel CMOS AF II, který je naprogramován pomocí technologie umělé inteligence s hloubkovým učením pro pokročilé rozpoznávání objektů.
Vyšší rychlost
Instinktivně reagujte a zachyťte prchavé okamžiky v čase pomocí série vysokorychlostních snímků – ideální při fotografování divoké přírody a sportu.
Lepší flexibilita
Ať už pořizujete fotografie, video nebo kombinaci obou, fotoaparát EOS R10 vždy zajistí špičkovou kvalitu snímků.
Maximální jednoduchost a uspokojivější použití
Od okamžiku, kdy fotoaparát EOS R10 vezmete do ruky, budete mít pocit, že jste s ním propojeni, jako by se jednalo o rozšíření vašeho kreativního já.
Lepší připojení
Fotoaparát EOS R10 se bezdrátově připojí ke smartphonu, takže můžete sdílet svou kreativitu s přáteli a sledujícími.
Galerie ukázek
Podívejte se, co dokáže fotoaparát EOS R10 vytvořit.
Lepší ostrost
Fotoaparát EOS R10 je vybaven naším proslulým systémem zaostřování Dual Pixel CMOS AF II, který je naprogramován pomocí technologie umělé inteligence s hloubkovým učením pro pokročilé rozpoznávání objektů. Je rychlý, přesný a neuvěřitelně citlivý za slabého osvětlení – ve skutečnosti je přesný i v situacích, kdy je světlo pouze z měsíčního svitu.
Vychutnejte si nový typ automatického zaostřování
Fotoaparát EOS R10 dokáže rozpoznat lidi, vozidla a zvířata – například kočky, psy a ptáky – a sledovat je, jak se pohybují kdekoli v záběru8. I rychle se pohybující objekty jsou vykresleny dokonale ostře.
Při fotografování lidí fotoaparát EOS R10 nejprve upřednostňuje oči, „okna to do duše“ fotografovaného objektu. Pokud nejsou viditelné, pak je místo nich sledován obličej. A pokud se objekt na chvíli odvrátí, je na řadě hlava a poté tělo.
Vyšší rychlost
Instinktivně reagujte a zachyťte prchavé okamžiky v čase pomocí série vysokorychlostních snímků – ideální při fotografování divoké přírody a sportu. Fotoaparát EOS R10 dokáže zachytit souvislé série snímků typu RAW, JPEG nebo HEIF rychlostí až 15 snímků1 za sekundu (nebo 23 sn./s5 pomocí elektronické závěrky fotoaparátu). Fotoaparát při tom sleduje objekt v celém záběru a průběžně upravuje zaostření a expozici v reakci na měnící se scénu.
Zachycení okamžiků ve zlomku sekundy
V režimu kontinuálního snímání do formátu RAW lze pořizovat fotografie rychlostí až 30 sn./s s ořezem 75 %, přičemž snímky se ukládají do jednoho filmového souboru, což umožňuje úhledné a snadné uspořádání. Jednotlivé snímky lze poté extrahovat, zpracovat a upravit pomocí našeho bezplatného softwaru Digital Photo Professional (DPP). Pokud je v nabídce fotoaparátu povoleno předsnímání, fotoaparát EOS R10 zachytí 0,5 s akce před stisknutím tlačítka spouště, takže vždy zachytíte ten dokonalý kouzelný okamžik.
Rychlá reakce
Fotoaparát také rychle zareaguje na vaše příkazy a přináší vám obrovskou výhodu, pokud jde o zachycení rozhodujícího okamžiku. Procesor DIGIC X poskytuje citlivé ovládání a minimální prodlevu nebo zatmění hledáčku, takže budete vždy cítit spojení se svým objektem.
Lepší flexibilita
Ať už pořizujete fotografie, video nebo kombinaci obou, fotoaparát EOS R10 vždy zajistí špičkovou kvalitu snímků. Je také přenosný, váží pouhých 429 g9, takže si jej vždy můžete vzít s sebou.
Získejte kontrolu
Fotografové si mohou zvolit pořizování souborů JPEG nebo HEIF nebo pořizování souborů RAW pro maximální flexibilitu při postprodukci. Naše technologie Dual Pixel RAW vám dokonce umožní vylepšit snímky pomocí mikroúprav ostrosti a efektu bokeh a omezení zdvojení obrazu.
Dokonalá rovnováha
Snímač s rozlišením 24,2 megapixelu vám poskytne ideální rovnováhu mezi detaily, rychlostí a výkonem za slabého osvětlení. Maximální citlivost ISO 32 000 (rozšiřitelná na ISO 51 200) umožňuje při fotografování ve tmě dosáhnout více detailů a méně šumu. K dispozici je také vestavěný blesk, který vám poskytne prvek navíc, pokud jej budete potřebovat.
Světla, kamera, akce!
Rozlišení 4K, které překoná vaše očekávání
Fotoaparát EOS R10 pořizuje mimořádné videozáznamy v rozlišení 4K, které vypadají skvěle na displejích UHD a umožňují ořezávání bez ztráty kvality při úpravách projektů v rozlišení Full HD. Filmaři si mohou vybrat mezi rozlišením 4K/60p3, a dosáhnout tak dokonale plynulé reprodukce pohybujících se objektů a efektů zpomaleného pohybu, a ohromujícím převzorkovaným rozlišením 4K/30p vytvořeným z výstupu 6K ze snímače fotoaparátu s rozlišením 24,2 megapixelu. Výsledky musíte vidět, abyste uvěřili.
Mimořádně plynulý pohyb
Při snímání v režimu Full HD lze použít snímkové frekvence až 120 sn./s, což odhalí ještě více jemných detailů v pohybu objektů.10 A pro pomalu se pohybující scény p
Zobrazit více

Parametry

Min. ohnisková vzdálenost 18 mm
Maximální citlivost (ISO) 32000
Nejdelší čas 30 s
Redukce červených očí ano
Pomocné světlo AF ano
Rozlišení videa 3840 x 2160
Formát videa MOV
Frekvence snímků videa 120 fps
HD Video ano
Full HD video ano
4K video ano
Otočný ano
Typ hledáčku elektronický
Velikost displeje 2.95 palce
Výklopný ano
Samospoušť ano
České menu ano
Závit na stativ ano
Podpora přímého tisku ne
Dotykové ovládání ano
Digitální kompas ne
NFC ne
Hledáček ano
Napájení Akumulátor
Výrobce Canon
Rozlišení 24.2 Mpix
Typ fotoaparátu bezzrcadlovky
Formát snímače APS-C
Typ snímače CMOS
Výška 87.8 mm
Šířka 122.5 mm
Hloubka 83.4 mm
Hmotnost 429 g
Materiál těla Slitina hořčíku
Dálkové ovládání ano
Externí blesk ano
HDMI výstup ano
Bluetooth ano
GPS ano
WiFi ano
Formát snímku JPEG, RAW
Maximální rozlišení snímků 6000 x 4000 pixelů
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty