Canon Selphy CP-1500 černá

90 %
(1 hodnocení)

Canon SELPHY CP1500 RYCHLOST A KVALITA Nádherné fotografie během pár okamžiků. Vytvářejte fotografie s 16,7 miliony barev oslnivé kvality jako z fotolaboratoře. Pohotová termosublimační technologie vytvoří během 41 sekund fotografie velikosti pohlednice ihned připravené k vystavení. ODOLNOST Fotografie, které vydrží. Pokud jsou fotografie uloženy v albu, speciální vrstva je ochrání po dobu až 100 let1. Jsou také odolné proti vodě, poškrábání a otiskům prstů. VELIKOSTI PAPÍRU Velikosti stvořené... Celý popis

Koupit za 3 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Canon SELPHY CP1500

RYCHLOST A KVALITA
Nádherné fotografie během pár okamžiků. Vytvářejte fotografie s 16,7 miliony barev oslnivé kvality jako z fotolaboratoře. Pohotová termosublimační technologie vytvoří během 41 sekund fotografie velikosti pohlednice ihned připravené k vystavení.

ODOLNOST
Fotografie, které vydrží. Pokud jsou fotografie uloženy v albu, speciální vrstva je ochrání po dobu až 100 let1. Jsou také odolné proti vodě, poškrábání a otiskům prstů.

VELIKOSTI PAPÍRU
Velikosti stvořené pro vás. Tiskněte nádherné živé snímky v různých velikostech od pohlednic (100 × 148 mm) po miniaturní samolepky (22 × 17,3 mm).

PŘIZPŮSOBENÍ
Jednoduché bezdrátové ovládání. Tiskněte jednoduše a bezdrátově z chytrého zařízení pomocí aplikace SELPHY Photo Layout. Přizpůsobte si výtisky razítky, filtry nebo vzorovými povrchovými vrstvami a sdílejte svůj výtvor vytisknutím QR kódu.

DESIGN
Šetří prostor s elegancí. Toto je tiskárna, se kterou je život a ovládání radost, a to díky kompaktní velikosti, velkému displeji LCD, bezdrátovému připojení a výběrem ze tří elegantních barevných provedení.

PŘIPOJENÍ
Připojte se po svém. Připojte se bezdrátově za použití QR kódu k chytrým zařízením - pomocí Wi-Fi k počítačům a fotoaparátům 2 nebo přes rozhraní USB-C k počítačům, fotoaparátům a USB Flash diskům. Nebo jednoduše tiskněte přímo z karet SD, SDHC a SDXC pomocí vestavěné čtečky.

 

Spojení kvalitního tisku a snadného použití
Užijte si vysoce kvalitní sublimační tisk na bázi barviva a objevte svět kreativních možností díky snadno použitelné a stylové řadě tiskáren SELPHY.

Výrazné a zářivé snímky archivní kvality
Vytvářejte zářivé výtisky v živých barvách v kvalitě fotolaboratoře, které vydrží až 100 let.
A person putting in the ink into the black SELPHY CP1500 on a table with packages of print paper around the printer.

Snadná výměna inkoustu a papíru
Sady inkoustových kazet a papíru SELPHY jsou dodávány s množstvím inkoustu a papíru, který odpovídá počtu fotografií, které chcete vytvořit.
White SELPHY Square QX10 printer and pink SELPHY CP1500 printer and a mobile phone with SELPHY Photo Layout app between them.

Snadné připojení a nekonečná kreativita
Pomocí aplikace SELPHY Photo Layout se můžete bezdrátově připojit k mobilním zařízením, upravovat fotografie a tisknout přímo z aplikace.
Black and pink SELPHY CP1500 printers and green and black SELPHY Square QX10 printers on a pink flat surface.

Stylový design v elegantních barvách
Kompaktní tiskárny SELPHY jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho života. Vyberte si barvu, kterou máte nejraději, aby odpovídala vašemu stylu a vkusu.

Buďte kreativní s fototiskárnou SELPHY a různými typy a formáty papíru.
Od pohlednic až po miniaturní samolepky – k dispozici jsou velikosti fotografického papíru pro každý kreativní nápad.

Pohlednice
Vyberte si mezi typy RP-108 a KP-36IP a tiskněte pohlednice ihned připravené k odeslání, velké fotografie nebo barevné záložky a fotografie na doklady.

Výtisky velikosti kreditní karty a nálepky
Velikost kreditní karty se skvěle hodí pro menší rámečky a pro fotografie, které si nosíte v peněžence. Vyberte si mezi standardním papírem KC-36IP* a nálepkami KC-18IF*.

Čtvercové výtisky
Čtvercový samolepicí papír KC-18IS3 je ideální pro výtvarné projekty a tvorbu výstřižkových alb.

Miniaturní nálepky
Pro zábavné, kreativní výtvarné projekty a označování předmětů použijte papír na miniaturní nálepky KC-18IL*.

*Tisk na média řady KC vyžaduje použití zvlášť prodávaného zásobníku papíru PCC–CP400.  

 
Zobrazit více

Parametry

Scanner Ne
Rozlišení tisku 300 DPI
Oboustranný tisk ne
Čtečka karet ano
Fotografický tisk ano
Automatický podavač originálů ano
Oddělené náplně ne
Potisk CD/DVD ne
HP+ ne
Výrobce Canon
Technologie tisku termosublimační
Maximální formát tisku 10 x 14,8 cm
Barevný tisk ano
Kapesní tiskárny ano
USB ano
Wi-Fi ano
Šířka 182.2 mm
Výška 57.6 mm
Hloubka 133 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty