Inovativní design a zásobník papíru Poloprůhledný zásobník papíru pro jasné označení spotřeby fotografického papíru. Nedělejte si starosti s uložením alba po jeho použití. Inovativní design,  integrovaného - magnetického dokovacího zařízení, usnadňuje skladování a díky svému čistému a elegantnímu vzhledu by se z něj dokonce mohlo stát krásné umělecké dílo. Tepelně-sublimační fotopapír Sada 6" barevného fotopapíru a pásky vyžaduje pouze výměnu pásky bez inkoustu - v kombinaci se speciálním, tepelně-sublimačním... Celý popis

Koupit za 1 514 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Inovativní design a zásobník papíru

Poloprůhledný zásobník papíru pro jasné označení spotřeby fotografického papíru. Nedělejte si starosti s uložením alba po jeho použití. Inovativní design,  integrovaného - magnetického dokovacího zařízení, usnadňuje skladování a díky svému čistému a elegantnímu vzhledu by se z něj dokonce mohlo stát krásné umělecké dílo.

Tepelně-sublimační fotopapír

Sada 6" barevného fotopapíru a pásky vyžaduje pouze výměnu pásky bez inkoustu - v kombinaci se speciálním, tepelně-sublimačním fotopapírem s vysokým rozlišením, díky čemuž je tisk fotografií doma dostupnější než v ateliéru.

Režim přímého připojení

Aktivací režimu přímého připojení se smartphone připojí přímo k tiskárně. Díky možnosti tisku přímo z alba, které máte otevřené, je tisk fotografií stejně snadný jako jejich pořizování.

Technologie sublimačního tisku

Profesionální technologie sublimačního tisku s 256 úrovněmi odstínů šedé vytváří hladké a detailní barvy. Vysoká přesnost tiskové hlavy a podávání papíru zajišťují, že fotografie zachovávají definici rysů obličeje.

- Rozlišení tisku 300 dpi.

- Široká škála barev 16,7 milionů barev.

- Termální tiskové hlavy 1280.

Aplikace Mi Home / Xiaomi Home

Tiskněte fotografie přímo ze smartphonu pomocí aplikace Mi Home / Xiaomi Home. Chcete-li vzdáleně tisknout, připojte se k tabletu nebo počítači. Vytiskněte si fotky pro své rodiče doma - i na cestách.

Praktický ochranný film

Fotografie není nutné laminovat, protože jsou automaticky obaleny čirým ochranným filmem, odolným proti vodě a otiskům prstů. Fotografie tedy dlouho vydrží a nevyblednou ani nežloutnou, takže barvy budou zářit po desetiletí.

2 velikosti foto papíru

Vytiskněte fotografii celé rodiny na 6" fotopapír a zarámujte ji. Vytiskněte krásnou fotografii na 3" fotografický papír a přilepte si ji, kam chcete. Můžete si vybrat velikost fotografie, ve které chcete najít svůj oblíbený styl.

Další technické parametry:

- Parametry napájení - vstup: 24V 1,6A.

Inteligentní konektivita:

- Podpůrný systém: Android 5.0 nebo iOS 10.0 a vyšší.

- Aplikace: aplikace Xiaomi Home.

- Podpůrné zařízení: chytrý telefon, chytrý tablet, PC.

- Wi-Fi připojení: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz.

Další:

- Hmotnost: cca 1,2 kg.

- Velikost: 194 × 124,6 × 83,6 mm.

- Teplota: 10 ℃ až 35 ℃.

Obsah balení:

- 1× Xiaomi Instant Photo Printer 1S.

- 10× list 6" fotografického papíru.

- 10× list 3" fotografického papíru.

- 1× pásku.

- 1× album.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty