Concept SO 2030

79 %
(10 hodnocení)

7 pater k sušení a velký výkon Urodilo se vám více ovoce a zeleniny, než dokážete právě zkonzumovat? Uchovejte si je na horší časy. Se sušičkou SO2030 to bude hračka. 7 transparentních plat nabízí dostatečně velký prostor pro zpracování celé vaší úrody. Příkon 520 W zaručuje rychlé zpracování i velkého množství potravin. Jednoduchá obsluha Digitální ovládání, kterým je sušička SO2030 vybavena, nabízí velmi snadné a intuitivní ovládání. Teplotu můžete pohodlně regulovat v rozmezí od 35 do 70... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

7 pater k sušení a velký výkon
Urodilo se vám více ovoce a zeleniny, než dokážete právě zkonzumovat? Uchovejte si je na horší časy. Se sušičkou SO2030 to bude hračka. 7 transparentních plat nabízí dostatečně velký prostor pro zpracování celé vaší úrody. Příkon 520 W zaručuje rychlé zpracování i velkého množství potravin.
Jednoduchá obsluha
Digitální ovládání, kterým je sušička SO2030 vybavena, nabízí velmi snadné a intuitivní ovládání. Teplotu můžete pohodlně regulovat v rozmezí od 35 do 70 °C a pojistka proti přehřátí zajišťuje maximální bezpečnost během sušení. Díky časovači se vám už nestane, že byste sušičku zapomněli včas vypnout. Sama se vypne po uplynutí nastavené doby sušení.
Zdravé mlsání
Sušení se řadí mezi jednu z nejšetrnějších metod zpracování a snadno vám pomůže uskladnit i velkou úrodu. Díky sušení vaše ovoce, zelenina, houby nebo třeba bylinky nepřichází o cenné vitamíny a minerály. Jednoduše si připravíte zdravé mlsání pro celou rodinu nebo vyrobíte chutné pamlsky pro domácí mazlíčky.
Rovnoměrnost zaručena
Integrovaný ventilátor se speciálně tvarovanými průduchy je zárukou rovnoměrného sušení ve všech patrech sušičky. Dosáhnete tak dokonalého výsledku bez starostí.
Technické parametry:

Sušení ovoce, květin, zeleniny, hub, bylinek, masa
Plynulé nastavení teploty sušení 35 – 70°C
Počet plat: 7 transparentních + víko
Digitální ovládání
Přednastavený program: 70°C/10 h
Ventilátor pro rovnoměrné sušení
Časovač 30 min. – 22 h
Velká sušící plocha: 0,65 m2
Pojistka proti přehřátí
Tichý provoz: 50 dB
Rozměr plata: 30,5 x 30,5 x 2,5 cm
Barva: bílá
Příkon: 520 W
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Concept
Barva bílá
Počet sušících plat 7
Regulace teploty ano
Časovač ano
Hmotnost 3 kg
Tvar sušičky kulaté
Otáčivá plata ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty