Continental WinterContact TS 870 195/65R15 91T , S WinterContact™ TS 870 získáte mimořádně vyváženou zimní pneumatiku v palcové řadě 14“-17“ – určenou pro řidiče segmentu vozidel střední třídy a kompakt.Zachovejte chladnou hlavu a užijte si dokonalou ovladatelnost na zasněžených a zledovatělých vozovkách. Zůstaňte ve svém jízdním pruhu díky výjimečnému brzdnému výkonu za mokra a odolnosti vůči aquaplaningu. Urazte dlouhé vzdálenosti s nízkou spotřebou paliva. Technické vlastnosti Výkon v... Celý popis

Koupit za 1 650 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Continental WinterContact TS 870 195/65R15 91T ,

S WinterContact™ TS 870 získáte mimořádně vyváženou zimní pneumatiku v palcové řadě 14“-17“ – určenou pro řidiče segmentu vozidel střední třídy a kompakt.Zachovejte chladnou hlavu a užijte si dokonalou ovladatelnost na zasněžených a zledovatělých vozovkách.

Zůstaňte ve svém jízdním pruhu díky výjimečnému brzdnému výkonu za mokra a odolnosti vůči aquaplaningu.

Urazte dlouhé vzdálenosti s nízkou spotřebou paliva.

Technické vlastnosti

Výkon v zimě - Když jsou vozovky namrzlé, můžete zachovat chladnou hlavu

I když namrzlé vozovky přikryje sníh, můžete si být jisti, že naše nová technologie Triple Sipe Concept zajistí spolehlivou ovladatelnost a kratší brzdnou dráhu, abyste si mohli užívat zimní jízdu.

Výkon na vodě - Když nevíte, co přijde shora, můžete se spolehnout na to, co je pod vámi.

Vzhledem k tomu, že zima není vždy krásně bílá, ale často bývá mokrá a plná břečky, vyvinuli jsme směs Cool Chili, , která optimalizuje brzdný výkon za mokra. Speciální drážky pro odvod vody zajistí výjimečnou odolnost vůči aquaplaningu. Můžete si tak užívat pohodlnou jízdu, i když zrovna padají trakaře.

Nízká spotřeba paliva - Můžete urazit dlouhé vzdálenosti s nízkou spotřebou paliva.

Tato pneumatika vydrží i dlouhé zimní jízdy. Směs obsahující pryskyřici pro vysoký výkon a flexibilní polymerovou matrici zajišťuje vysoký kilometrový výkon a nízkou spotřebu paliva. Takže ať už se vydáte kamkoli, můžete si užívat dobrý pocit z toho, že „žádný cíl není příliš vzdálený“.

Aby Continental dosáhl cíle nulových úmrtí, nulových zranění a nulových nehod, vzali v úvahu statistiku srážek, abychom dále vylepšili WinterContact™ TS 870 v kritériích týkajících se bezpečnosti.

Maximální bezpečnost za jakýchkoli zimních podmínek je zajištěna díky zlepšení oproti předchůdci: ›Brzdného výkonu na sněhu ›Handlingu na sněhu ›Aquaplaningu Srovnání výkonu TS 870 s předchůdcem TS 860

Základní informace

Nový koncept bočnice

WinterContact™je velmi známá značka zimních pneumatik a je vnímána jako nejdůležitější informace, která jasně ukazuje sezónu pro kterou je určena.

Název WinterContact™ je nyní větší a ještě víc zviditelněný

 

 
Zobrazit více

Parametry

Index rychlosti T (=190 km/h)
Období zimní
Šířka 195
Vnitřní průměr R15
Výrobce Continental
Profil 65
Index nosnosti 91
Hlučnost 70 dB
Třída hlučnosti B
Symbol pro jízdu na sněhu ano
Spotřeba paliva C
Přilnavost za mokra B
Zobrazit více parametrů