Hustící koncovka Bridgeport Základní informace: Koncovka je určena pro ventily s průměrem závitového konce 6 mm. Její použití je velmi komfortní - k zajištění koncovky na ventilu dojde samočinně pouhým zatlačením. Koncovka se opět uvolní po zmáčknutí tlačítka na boku. Hustící koncovka má uvnitř kolík pro samočinné stlačení ventilového pérka. Vnější části koncovky jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, vnitřní činné části jsou zhotoveny z pochromované mosazi. Plastová část je ergonometricky tvarovaná... Celý popis

Koupit za 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hustící koncovka Bridgeport

Základní informace:

Koncovka je určena pro ventily s průměrem závitového konce 6 mm.
Její použití je velmi komfortní - k zajištění koncovky na ventilu dojde samočinně pouhým zatlačením. Koncovka se opět uvolní po zmáčknutí tlačítka na boku.
Hustící koncovka má uvnitř kolík pro samočinné stlačení ventilového pérka.
Vnější části koncovky jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, vnitřní činné části jsou zhotoveny z pochromované mosazi. Plastová část je ergonometricky tvarovaná pro příjemné držené při práci.
Průchodná.


Technické parametry

Typ: Koncovky
Vnější průměr hadicového konce (stromečku): 8 mm
Vnější průměr plastové části: 18 mm
Délka s kovovým hadicovým koncem: 100 mm
Použití: Auto / moto / cyklo / nákladní vozy
Velký vnitřní (světlý) průměr: 3 mm
Průchodná: ANO
Průměr závitového konce: 8 mm
Zobrazit více