Pro volbu barevné varianty nás při objednávce kontaktujte na tel.: 603 167 026 nebo 777 560 560 Denon AVC-X3800H Díky 9 zesíleným kanálům, až 4 nezávislým subwooferů, Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D AVC-X3800H zahalí větší obytné prostory zvukem v kvalitě kina. Vychutnejte si úžasnou kvalitu videa 8K a díky vestavěnému systému HEOS® můžete bezdrátově streamovat a sdílet online hudbu mezi místnostmi. VYSOCE KVALITNÍ 9 KANÁLOVÝ ZESILOVAČ Diskrétní vysokoproudové zesilovače poskytují... Celý popis

Koupit za 99 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pro volbu barevné varianty nás při objednávce kontaktujte na tel.: 603 167 026 nebo 777 560 560

Denon AVC-X3800H

Díky 9 zesíleným kanálům, až 4 nezávislým subwooferů, Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D AVC-X3800H zahalí větší obytné prostory zvukem v kvalitě kina. Vychutnejte si úžasnou kvalitu videa 8K a díky vestavěnému systému HEOS® můžete bezdrátově streamovat a sdílet online hudbu mezi místnostmi.

VYSOCE KVALITNÍ 9 KANÁLOVÝ ZESILOVAČ

Diskrétní vysokoproudové zesilovače poskytují výkon až 180 W na kanál - dostatečný výkon pro napájení jakéhokoli reproduktoru.

3D ZVUKOVÝ ZÁŽITEK

Nechte se pohltit zvukem Dolby Atmos®, DTS:X®, IMAX Enhanced a Auro-3D spolu s Dolby Surround, DTS Neural:X a upmixerem Auro-Matic pro optimalizaci staršího obsahu.

FLEXIBILNÍ KONFIGURACE

AAVC-X3800H nabízí mnoho možností nastavení a flexibilitu pro přizpůsobení domácího kina vašim potřebám. Podporuje možnost zpracování 11.4 kanálů, režim předzesilovače a volitelnou možnost upgradu Dirac Live (za poplatek, přijde brzy v roce 2023).

POKROČILÉ 8K DOMÁCÍ KINO

Video 8K je podporováno na všech šesti vstupech HDMI a dvou ze tří výstupů. Vychutnejte si snadnou kompatibilitu videa a skvělou kvalitu obrazu díky funkcím HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ a Dynamic HDR passthrough.

Technické parametry : 

Počet kanálů:
9.4

Výkon na kanál:
105 W (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,08% 2 kanály)

Multikanálové kodeky:
DTS HD Master, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS Neural:X, Dolby Surround, DTS Virtual:X, Auro 3D, IMAX Enhanced

Rozlišení videa:
8K

Rozměry (Š x H x V):
43,4 x 38,9 x 23,6 cm

Váha:
27,6 kg

Focal THEVA N°3-D

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Focal spojuje design, konstrukci a elegantní povrchové úpravy ve svých produktech, posouvajících zvuk na vyšší úroveň. Barevná paleta černého a dřeva dodává reproduktorům estetický a živý vzhled, který lze snadno kombinovat s různými interiéry. Kovové rámečky kolem měničů a pečlivě umístěný bassreflexový port dodávají reproduktorům pevnost a kvalitu zvuku. Kompaktní design skříní a harmonické sladění s každým modelem řady Theva zajišťuje, že produkty Focal vyzařují eleganci a kvalitu. S černým povrchem a sofistikovaným vzhledem přinášejí reproduktory do každé místnosti nadčasový styl a osobitost.

ČISTÝ HI-FI ZVUK

Focal spojuje inovativní technologie s odbornými znalostmi a vytvořil tuto řadu reproduktorů. Tyto reproduktory, vyráběné ve francouzských továrnách Focal, využívají technologii Slatefiber pro bohatý a vyvážený zvuk. Tweeter TNF zajišťuje čisté výšky a hladkou frekvenci. Doplněk ve formě šikmých stojanů umožňuje optimální časové sladění a vytváří zvukovou scénu zaměřenou na posluchače. Tyto prvky společně přinášejí revoluční zlepšení v sérii Theva.

JEDNA ŘADA, ŠEST REPRODUKTORŮ

Focal rozšířil svou řadu Theva o širokou škálu reproduktorů pro různá použití. Theva N°1 je kompaktní regálový reproduktor, zatímco Theva N°2 představuje nový tenký 3pásmový podlahový reproduktor s 5palcovými měniči, což je výjimečné v domácích podlahových reproduktorech od Focal. Theva N°3 přináší nadčasový 3pásmový podlahový reproduktor, zatímco Theva N°3-D je vybaven reproduktorem Dolby Atmos® pro úžasný zvukový zážitek. Kromě toho je k dispozici dvoupásmový centrální reproduktor Theva Center pro jasné filmové dialogy a Theva Surround pro prostorový zvuk.

Kategorie:
Sloupové reproduktory

Typ:
3pásmový podlahový reproduktor s bassreflexem + 1pásmový uzavřený reproduktor

Měniče:
2 x 61/2" (16,5 cm) basové měniče Slatefiber, 6 1/2" (16,5 cm) středobas z břidlicových vláken, 1" (25 mm) výškový reproduktor TNF s obrácenou kopulkou z Al/Mg 5" (13 cm) reproduktor s plným rozsahem zvuku

Citlivost:
91 dB a 91 dB (pro měnič Dolby Atmos®)

Šířka pásma:
48 Hz - 28 kHz, 100 Hz - 20 kHz

Nízkofrekvenční mezní frekvence:
39Hz, 90Hz

Jmenovitá impedance:
8 Ω, 6 Ω

Minimální impedance:
2,9 Ω

Doporučený výkon zesilovače:
40 - 250 W

Dělící frekvence:
270Hz - 2700Hz

Rozměry (VxŠxH):
1019 x 212 x 388 mm

Čistá hmotnost (ks):
22,00 kg

 

Focal Theva N°1
 
RAFINOVANÉ REPRODUKTORY SOFISTIKOVANÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVY
 

Dostupné v elegantním černém, tmavém a světlém dřevě. Dřevěný vzhled na bočních panelech propůjčuje hřejivý pocit. Tato řada je doma v klasických i moderních interiérech, krásně se kombinuje s různými styly nábytku a dalšími materiály, jako je kov, beton, kámen a další. Černé provedení nabízí nadčasový, sofistikovaný tón, který vnese kouzlo a charakter do každé místnosti. Skříně byly přepracovány a jsou ještě kompaktnější v kombinaci s dalšími předními panely pro čistý povrch a zároveň činí produkty ještě robustnějšími.
 

 

KUŽEL Z UHLÍKOVÉHO  VLÁKNA - DETAILNÍ ZVUK
 
Exkluzivně pro Focal a vyrobený ve Francii je kužel Slatefiber vyroben z recyklovaných uhlíkových vláken aplikovaných jako výplň vložená mezi dvě vrstvy termoplastického polymeru. Ve své snaze o dokonalost se naši inženýři rozhodli použít netkaná uhlíková vlákna, všechna směřující stejným směrem, aby dosáhli větší tuhosti, lepšího tlumení a lehkosti – „zásady“ skvělého reproduktoru. Tento exkluzivní kužel, proslulý reprodukcí bohatého, dynamického a vyváženého zvuku, je součástí mnoha produktů Focal napříč našimi domácími, studiovými a automobilovými audio řadami. 

 
TWEETER TNF - VYNIKAJÍCÍ VÝŠKY
 
Hliníkový/hořčíkový TNF výškový reproduktor vyrobený společností Focal ve Francii s obrácenou kupolí poskytuje čisté a jemné výšky. Obvod spojující kupoli s jejím stojanem využívá materiál z paměťové pěny zvaný Poron. Tento prostorový zvuk je přímo odvozen od slavného Berylliového výškového reproduktoru Utopia a snižuje zkreslení o třetinu mezi 2000 Hz a 3000 Hz, což je rozsah vysoké citlivosti ucha. Tento výškový reproduktor Focal zaručuje působivě stabilní zvukovou scénu.
 

Kategorie:
Regálové reproduktory

Typ:
Bassreflexová 2pásmová regálová reprosoustava

Reproduktorové měniče:
6 1/2" (16,5 cm) Slatefiber Midrange/Bass, 1" (25 mm) Al/Mg výškový reproduktor s obrácenou kopulkou TNF

Citlivost:
89 dB

Šířka pásma:
58 Hz - 28 kHz

Nízkofrekvenční mezní hodnota:
49 Hz

Jmenovitá impedance:
8 Ω

Minimální impedance:
4,6 Ω

Doporučený výkon zesilovače:
25 - 100 W

Dělící frekvence:
3000Hz

? Rozměry:
39,2 x 21,2 x 26cm

Hmotnost:
7 kg/ks

 

 
Focal Theva Center
 

2-PÁSMOVÝ STŘEDOVÝ REPRODUKTOR

Theva Center je dokonalým doplňkem k reproduktorům ve vašem systému domácího kina Theva . Díky TNF výškovému reproduktoru a dvěma  reproduktorovým měničům Slatefiber reprodukuje Theva Center jasné dialogy z jakéhokoli filmu s vysokou úrovní detailů . Byl navržen pro umístění na kus nábytku nebo na jeho stojan (k dispozici jako volitelný doplněk) pro elegantní doplněk interiéru.

Kategorie:
Centrální reproduktory

Typ:
2-pásmový středový reproduktor

Reproduktorové měniče:
2x 61/2" (16,5 cm) z břidlicových vláken Středobasy/Basy, 1" (25 mm) Al/Mg výškový reproduktor s obrácenou kopulkou TNF

Citlivost:
91 dB

Šířka pásma:
59 Hz - 28 kHz

Nízkofrekvenční mezní hodnota:
51 Hz

Jmenovitá impedance:
8 Ω

Minimální impedance:
3,8 Ω

Doporučený výkon zesilovače::
40 - 200 W

Dělící frekvence:
2100 Hz

Rozměry:
21,2x53x26 cm

Hmotnost:
10 kg
Zobrazit více