KRÁSNÉ PRÁŠKOVÉ PERLY – OSVĚTLIVÉ ROZJASNĚTE A DODEJTE SVÉ PLETI JEMNÝ RUMĚNEC, SVĚŽÍ A MLADISTVÝ VZHLED! VÝHODY Snadná aplikace Příjemné složení Neucpává póry Jedinečné zkrášlující perly na obličej dodají vaší pleti zdravý a zářivý vzhled. Jediným tahem štětce sjednotí tón vaší pleti. Vícebarevné perly zajistí přirozený a svůdný efekt a úžasně rozzáří i unavenou pleť. Díky lehké textuře se velmi snadno nanášejí, nezatěžují pokožku a neucpávají póry. Pro jasnější pleť a jemnou tvářenku vedoucí... Celý popis

Koupit za 276 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

KRÁSNÉ PRÁŠKOVÉ PERLY – OSVĚTLIVÉ
ROZJASNĚTE A DODEJTE SVÉ PLETI JEMNÝ RUMĚNEC, SVĚŽÍ A MLADISTVÝ VZHLED!

VÝHODY

Snadná aplikace
Příjemné složení
Neucpává póry

Jedinečné zkrášlující perly na obličej dodají vaší pleti zdravý a zářivý vzhled. Jediným tahem štětce sjednotí tón vaší pleti. Vícebarevné perly zajistí přirozený a svůdný efekt a úžasně rozzáří i unavenou pleť. Díky lehké textuře se velmi snadno nanášejí, nezatěžují pokožku a neucpávají póry. Pro jasnější pleť a jemnou tvářenku vedoucí ke svěžímu a mladistvému vzhledu neváhejte použít tyto pudrové perly Illuminating beauty.

POUŽITÍ
Použijte štětec na pudr a naneste na pleť perličky s práškem.

VÝSLEDEK
Rozjasněná, narůžovělá a mladistvý vzhled pleti.

O značce:

Česká značka Dermacol už víc než půl století zdokonaluje pleť a pečuje o krásu žen. Jeden z prvních krycích make-upů na světě vznikl v české laboratoři Dermacol. Už v šedesátých letech ho používaly hollywoodské hvězdy a Dermacol je i po padesáti letech synonymem pro dokonalý make-up nejen v České republice, ale po celém světě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dermacol
Značka Dermacol
Konzistence pudrové
Odstín 01 Illuminating
Objem 25 ml
Hmotnost 25 g