Dino Dostihy a sázky EN

0 %
(0 hodnocení)

Rodinné hry - anglická verze Legendární deskovka, která propojuje svět krásných koní s napínavou atmosférou přiměřeného hazardu, je nyní k dostání i v anglické verzi. Můžete si tak zahrát třeba s cizojazyčnými přáteli a sami si při ní promrskat angličtinu, nebo hru věnovat jako originální dárek zahraniční návštěvě. Základem je nakupování stájí a jejich využití při dostizích. K vítězství budete potřebovat jak chladnou mysl, tak chuť riskovat a hodit se vám bude i pořádná dávka štěstí při hodu kostkou.... Celý popis

Koupit za 483 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rodinné hry - anglická verze Legendární deskovka, která propojuje svět krásných koní s napínavou atmosférou přiměřeného hazardu, je nyní k dostání i v anglické verzi. Můžete si tak zahrát třeba s cizojazyčnými přáteli a sami si při ní promrskat angličtinu, nebo hru věnovat jako originální dárek zahraniční návštěvě. Základem je nakupování stájí a jejich využití při dostizích. K vítězství budete potřebovat jak chladnou mysl, tak chuť riskovat a hodit se vám bude i pořádná dávka štěstí při hodu kostkou.

Dostihy a sázky jsou určeny dospělým hráčům a starším dětem. Čeká vás perfektní zážitek ze hry a bohaté originální příslušenství.

Obsah: 1 herní plán, 260 bankovek, 55 karet, 87 žetonů, 6 figurek, 1 hrací kostka, 1 návod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dino
Typ rodinné

Podobné produkty