Roztomilá klasická stolní hra pro nejmenší! Stolní hra – Djeco – Barevná cestička se zvířátky je vhodná pro děti od 2 do 5 let. Hra je zaměřená na postřeh, hází se kostkou a dává se pozor na včelku! Děti hází barevnou kostkou, ale musí si dát celou cestu pozor na včelku, ta vás vrátí na začátek trasy. Které zvířátko dojde do cíle jako první, vyhrává. Hra má jednoduchá a milá pravidla, která si děti rychle osvojí a získají tak obrovskou radost ze hry. Pro dospělé je to pak úžasný relax! Ilustrace... Celý popis

Koupit za 440 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Roztomilá klasická stolní hra pro nejmenší! Stolní hra – Djeco – Barevná cestička se zvířátky je vhodná pro děti od 2 do 5 let. Hra je zaměřená na postřeh, hází se kostkou a dává se pozor na včelku! Děti hází barevnou kostkou, ale musí si dát celou cestu pozor na včelku, ta vás vrátí na začátek trasy.

Které zvířátko dojde do cíle jako první, vyhrává.

Hra má jednoduchá a milá pravidla, která si děti rychle osvojí a získají tak obrovskou radost ze hry. Pro dospělé je to pak úžasný relax!

Ilustrace jsou roztomilé a celá hra tak skladná, že je vhodná na cesty!

Postup hry:

Ve hře děti postupují podle hodu kostky zvířátkem po předem určené trase. Komplikací je včelka, která hru zpomaluje. Je to jednoduchá strategická rodinná hra.

Délka hry:

- 10 minut, nebo libovolná, upravíte si ji sami podle toho, kolik hráčů hraje a s jak starými dětmi hrajete.

Co obsahuje:

- 4 plastové figurky v podobě zvířátek

- herní plán

- barevnou kostku

 

Stolní hra – Djeco – Barevná cestička se zvířátky rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, řečové schopnosti i rychlou oční orientaci a radost ze hry. Je malá, skladná a hodí se na cesty nebo pro chvíle, kdy chcete zabavit celou rodinu.

Rozměr balení: 21 x 5 x 21 cm.

Materiál: karton, guma
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco
Věk od 2.5 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ rodinné
Délka hry 10 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Djeco
Zobrazit více parametrů