Djeco Prší Little Match

92 %
(13 hodnocení)

DJECO Karetní hra pro nejmenší Malý zápas - Hra s asociací tvarů a barev speciálně navržená pro malé děti. Zahrejte si s dětmi dětskou verzi oblíbené karetní hry Prší. Chcete-li umístit kartu na stůl, musí mít stejnou barvu nebo musí zobrazovat stejné zvíře jako předchozí karta. Ten, kdo se jako první zbaví všech svých karet, vyhrává! Úvod do shazovacích her pro batolata. Pohodlné provedení pro malé děti. Velké tvarované karty, které se snadno drží a manipulují. Jednoduchá pravidla, která jsou snadno... Celý popis

Koupit za 285 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DJECO Karetní hra pro nejmenší Malý zápas - Hra s asociací tvarů a barev speciálně navržená pro malé děti. Zahrejte si s dětmi dětskou verzi oblíbené karetní hry Prší. Chcete-li umístit kartu na stůl, musí mít stejnou barvu nebo musí zobrazovat stejné zvíře jako předchozí karta. Ten, kdo se jako první zbaví všech svých karet, vyhrává! Úvod do shazovacích her pro batolata. Pohodlné provedení pro malé děti. Velké tvarované karty, které se snadno drží a manipulují. Jednoduchá pravidla, která jsou snadno pochopitelná. Krátké trvání vhodné pro malé rozpětí pozornosti. Plastové karty pro lepší odolnost a voděodolnost. Hraní s jedním dospělým a jedním dítětem je stejně zábavné jako pro 3 nebo 4 hráče. Kompaktní, snadno přenosná krabička.

Hráči a čas:

- Věk: 2+

- Počet hráčů: 2 - 4

- Doba hry: 10 min

Obsah balení:

- 40 karet

Další parametry:

- Rozměry balení: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm.

Návod hry DJECO Karetní hra pro nejmenší Malý zápas / DJECO little MATCH:

Karetní hra pro nejmenší děti. Zahrajte si s dětmi dětskou verzi oblíbené karetní hry "Prší". Děti si rozdají 4 karty pro každého, zbytek nechají v balíčku.

Hra začíná otočením první karty doprostřed stolu -první hráč musí vyložit kartu buď se stejným zvířátkem, nebo se stejnou barvou. Pokud žádnou takovou kartu nemá, bere si z balíčku další kartu. Takto hra pokračuje dokola.

Konec hry:

Cílem hry je zbavit se všech karet v ruce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco
Typ logické
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 3 let
Přibližná doba hraní 5 min
Série Little
Počet karet 40 ks
Značka Djeco
Zobrazit více parametrů