DJI Air 2S CP.MA.00000359.01

100 %
(7 hodnocení)

DJI Air 2S Ideální parťák pro cestující fotografy Zachyťte všechno kolem sebe v dokonalých detailech DJI Air 2S je vybaven 1palcovým CMOS senzorem, bohatým spektrem výkonných autonomních funkcí a elegantním kompaktním tělem, které neváží více než 600 g. Je to skutečně ideální dron pro cestující fotografy. Sbalte si tento nadupaný dron s sebou jednoduše kamkoliv, abyste všude zažili a natočili svět kolem sebe, a to v sotva uvěřitelné hloubce detailů. Obrazový systém Dokonalé detaily díky velkému... Celý popis

Koupit za 19 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DJI Air 2S
Ideální parťák pro cestující fotografy Zachyťte všechno kolem sebe v dokonalých detailech
DJI Air 2S je vybaven 1palcovým CMOS senzorem, bohatým spektrem výkonných autonomních funkcí a elegantním kompaktním tělem, které neváží více než 600 g. Je to skutečně ideální dron pro cestující fotografy. Sbalte si tento nadupaný dron s sebou jednoduše kamkoliv, abyste všude zažili a natočili svět kolem sebe, a to v sotva uvěřitelné hloubce detailů.

Obrazový systém
Dokonalé detaily díky velkému senzoru
DJI Air 2S dostal do vínku 1palcový obrazový senzor s velkými 2,4μm pixely, díky nimž zvládne hravě natáčet video v režimech 5,4K/30fps a 4K/60fps. Jakýkoliv důležitý moment pro vás zachytí s přirozenou jasností a autentickými barevnými tóny. Jen tak dosáhnete výsledků, které skutečně ohromí. Důležité parametry: - 20 MP - 5,4K/30fps + 4K/60fps Video - 1palcový CMOS senzor - Velikost pixelu 2,4μm pixely

Ostré záběry i za šera
Nenechte své záběry ochudit o krásu světa, i když se setmí. Zásluhou vysokého dynamickému rozsahu, vysokého rozlišení a přesné reprodukce barev jsou i noční scény ostré a plné barev. [2]
Miliarda barev v jediné scéně
Žádné odstíny kolem vás nejsou dost skryté, aby je tento dron nedokázal zachytit. 10-bitový Dlog-M barevný profil zvládne nahrávat až 1 miliardu barev a při tom nevynechá veškeré drobné detaily, díky kterým záběry vynikají.
Foťte ve formátu RAW se všemi vizuálními informacemi
Snímky ve formátu RAW s vysokým dynamickým rozsahem až 12,6 stop obsahují více vizuálních informací v každé scéně, a to v případě, kdy jsou slabé světelné podmínky. Tento formát nabízí mnohem více možností v post-procesu, takže tvůrci mohou popustit uzdu své kreativitě a získat přesně takový vzhled, který si přejí.
Vyšší dynamický rozsah s inteligentním HDR
Technologie umělé inteligence aplikovaná do podoby inteligentního HDR automaticky sloučí několik fotografií, čímž zvýší dynamický rozsah bez nutnosti úprav v post-procesu. To znamená, že jemné detaily ve stínech i ve světlých místech zůstanou a vytvoří bohatší obraz s větší hloubkou.
Nechybí populární hyperlapse a panorama
Chcete-li tvořit ještě působivější videa za použití efektů, jako je zrychlený čas a pohyb nebo vytvořit úžasný hyperlapse jedním stiskem, jde to snadno. Také můžete zachytit větší a detailnější snímky svého okolí pomocí panoramatu.
Chytré autonomní funkce

Důmyslné funkce pro perfektní snímky
Funkce jako MasterShots či FocusTrack vám pomohou vytvořit profesionálně vyhlížející filmové záběry při každém vašem dobrodružství.
QuickShots je mrtev, ať žije MasterShots!
Evoluce populárního chytrého režimu QuickShots nese název MasterShots. Jde o pokročilou bezpilotní funkci, která dokáže vytvořit záběry z různých úhlů pohledu na jakémkoliv místě, a to pouze jedním klepnutím. Jednoduše vyberte objekt ke snímání a dron bude natáčet, zatímco bude provádět deset různých manévrů. Celou dobu si udrží objekt uprostřed záběru a vytvoří krátkou filmovou sekvenci.
Vždy ve středu pozornosti
V režimu FocusTrack máte k dispozici funkce jako Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 a Point of Interest 3.0, díky čemuž zvládnete s dronem DJI Air 2S následovat nebo obletět sledovaný objekt doslova levou zadní.
Spotlight 2.0
Kamera zůstává vycentrovaná na objekt, zatímco letíte do spirály nebo zachytáváte záběry zblízka. Funkce zoom také dovoluje udělat čisté záběry z bezpečné vzdálenosti.
ActiveTrack 4.0
Hladce sledujte svůj objekt, zatímco se dron sám vyhýbá překážkám. I když objekt na chvilku ztratíte, můžete rychle pokračovat ve sledování během letu.
Point of Interest 3.0
Jednoduše vytvořte videa létáním v perfektním kruhu, zatímco je váš objekt držen uprostřed záběrů.

Showreel
Bez 2S by to nebylo to pravé dobrodružství
Prožijte let jako byste sami letěli

Nebojte se, objevujte
Když se spojí přenosnost, bezpečnost a autonomní technologie v praxi, pak nemáte důvod k obavám a můžete prostě v klidu létat. Vezměte DJI Air 2S do nebe sebevědomě při každém letu. Důležité parametry: - APAS 4.0 - O3 video přenos
Má oči všude, proto vidí vše
DJI Air 2S dokáže snímat okolní prostředí ve čtyřech směrech: nahoru, dolů, dopředu a dozadu. Algoritmy pro pokročilý systém asistence pilota (APAS 4.0) byly ještě vylepšeny a umožňují dronu DJI Air 2S pohodlně se vyhnout překážkám i ve složitějším terénu a vyšších rychlostech.
Vysoké rozlišení obrazu díky OcuSync 3.0
Mezi další přednosti DJI Air 2S patří pochopitelně nejpokročilejší technologie přenosu obrazu, kterou DJI kdy představilo. O3 (OcuSync 3.0) je zárukou ultra čistého a spolehlivého obrazu pokaždé, kdy vzlétnete, a to ještě dál než kdy předtím. - Přenos videa až na vzdálenost 12 km [1] - Přenos videa v 1080p [3] - 2,4/5,8 GHz Dual frekvence a 4 antény [4]
Bezpečnější létání s ADS-B
DJI Air 2S posouvá příčku letové bezpečnosti na novou úroveň díky vestavěným bezpečnostním systémům AirSense. Ty poskytují ADS-B letové souřadnice z letadel a vrtulníků v nejbližším okolí, zobrazují tyto stroje na mapě a poskytují zvukové a vizuální upozornění skrze aplikaci DJI Fly. To vám pomůže udržet svůj dron v bezpečné vzdálenosti.
Rozšiřující příslušenství
Vymáčkněte z DJI Air 2S maximum
S širokou nabídkou volitelného příslušenství je obloha skutečně tím jediným limitem.

Nekompromisní ovladač DJI Smart Controller
Tento multifunkční dálkový ovladač obsahuje 5,5palcový 1080p displej s vysoký jasem, který vám zajistí ještě živější zážitek z létání. Je kompatibilní s aplikacemi DJI GO 4 a DJI FLY, dokonce podporuje instalaci aplikací třetích stran.

Obsah balení DJI AIR 2: - Dron DJI AIR 2S - 1x Inteligentní akumulátor - Kryt na gimbal - Dálkové ovládání - náhradní kniply k dálkovému ovládání - 3x pár vrtulí (CW + CCW) - Nabíječ akumulátorů - Síťový kabel k nabíječi
- USB-C kabel - Proppojovací kabel k RC - Lightning - Proppojovací kabel k RC - Mikro USB - Proppojovací kabel k RC - USB-C
Poznámky: * Všechny hodnoty parametrů, které jsou zde napsány, byly měřeny na produkční verzi DJI Air 2S v kontrolovaném prostředí. Skutečné výsledky se mohou lišit podle letového prostředí, metody používání a verze firmwaru. ** Všechna videa a fotky na této stránce byly pořízeny v přísném souladu s relevantními místními zákony a regulacemi. *** FocusTrack není k dispozici při natáčení v 5,4K/30fps, 5,4K/25fps, 5,4K/24fps, 4K/60fps, 4K/50fps, 4K/48fps, 2.7K/60fps, 2.7K/50fps, 2.7K/48fps, 1080p/120fps, 1080p/60fps, 1080p/50fps, and 1080p/48fps. FocusTrack není možný použít při natáčení 5,4K videa. **** APAS 4.0 není k dispozici při natáčení v 5,4K/30fps, 5,4K/25fps, 5,4K/24fps, 4K/60fps, 4K/50fps, 4K/48fps, 2.7K/60fps, 2.7K/50fps, 2.7K/48fps, 1080p/120fps. 1. V souladu s FCC. Měřené hodnoty byly naměřeny v prostoru bez překážek a bez jakéhokoliv rušení. Maximální letová vzdálenost je určena podle síly a vytrvalosti rádiového spojení. 2. Vždy se řiďte místními pravidly a regulacemi a létejte s dronem pouze na vzdálenost, kde jste schopni ho vidět (VLOS), pokud není dovoleno jinak. 3. Všechny hodnoty parametrů, které jsou zde napsány, byly měřeny v kontrolovaném prostředí. Skutečné výsledky se mohou lišit. 4. V některých zemích, podle místních regulací a zákonů, není 5.8 GHz přenos dostupný. 5. Fly More Combo zahrnuje low-stop ND filtry (ND 4/8/16/32). High-stop ND filtry (ND 64/128/256/512) jsou prodávány zvlášť.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Frekvence 5.8 GHz
Hmotnost 595 g
Integrované GPS ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Interní paměť 8 GB
Maximální doba letu 31 min
Výška 141 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 5,3K (5312 x 3552)
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty