DJI Air 2S  DJI Mavic Air 2S je ten nejlepší dron ve své cenové kategorii. Přináší spoustu nových chytrých funkcí jako třeba nový ActiveTrack, nový APAS, dosah přenosu až 12 km díky OcuSync 3.0 a životnost baterie neuvěřitelných 31 minut. Air 2S nabízí dokonce nový senzor, který se vyrovná dražším modelům. V neposlední řadě představuje nové 5,4K video. Varianta Combo Vám nabízí ještě více možností - 3 letové baterie, 8x vrtulky, nabíjecí základna, ND filtry a brašna. DJI Air 2S je ten nejlepší dron... Celý popis

Koupit za 27 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DJI Air 2S 
DJI Mavic Air 2S je ten nejlepší dron ve své cenové kategorii. Přináší spoustu nových chytrých funkcí jako třeba nový ActiveTrack, nový APAS, dosah přenosu až 12 km díky OcuSync 3.0 a životnost baterie neuvěřitelných 31 minut.
Air 2S nabízí dokonce nový senzor, který se vyrovná dražším modelům. V neposlední řadě představuje nové 5,4K video. Varianta Combo Vám nabízí ještě více možností - 3 letové baterie, 8x vrtulky, nabíjecí základna, ND filtry a brašna.
DJI Air 2S je ten nejlepší dron ve své cenové kategorii. S novým 1" CMOS senzorem budou Vaše záběry hezčí než kdy předtím. Přináší spoustu nových chytrých funkcí jako třeba nový ActiveTrack, nový APAS, dosah přenosu až 12 km díky OcuSync 3.0 a životnost baterie neuvěřitelných 31 minut. Air 2S nabízí dokonce nový senzor, který se vyrovná dražším modelům. V neposlední řadě představuje nové 5,4K video.
NEJPOKROČILEJŠÍ FUNKCE V JEDNOM DRONU
 Disponuje 1'' CMOS senzorem, výkonnými autonomní funkcemi a kompaktním tělem, které váží méně než 600 g. Vezměte si tento nadupaný dron všude s sebou, zachyťte svět kolem vás, a to neuvěřitelně detailně.
 
OBRAZOVÝ SYSTÉM
 
VELKÝ SVĚT, VELKÝ SENZOR
Vybaven 1'' obrazovým senzorem a velkými 2.4μm pixely, DJI Air 2S je schopný natáčet 5.4K/30fps a 4K/60fps video. Zachyťe jakýkoliv moment s přirozenou jasností a autentickými barevnými tóny. Výsledky vás ohromí.
20 MPx
5.4K/30fps + 4K/60fps Video
1'' CMOS senzor
2.4μm pixely
ROZSVIŤTE TMU
Zachyťte krásu světa i po setmění. Díky vysokému dynamickému rozsahu, vysokému rozlišení a přesné reprodukci barev jsou i noční scény ostré a plné barev.
JEDNA MILIARDA BAREV
Ponořte se naplno do všech odstínů kolem vás. 10-bitový Dlog-M barevný profil zvládne nahrávat až 1 miliardu barev se zachováním drobných detailů, díky kterým záběry vyniknou.
FOŤTE RAW
Fotografie ve formátu RAW s vysokým dynamickým rozsahem až 12.6 stop zachytí více vizuálních informací v každé scéně, a to i při komplikovaných světelných podmínkách. To přináší více možností v post-procesu, což vám umožňuje získat přesně takový vzhled, jaký si přejete.
INTELIGENTNÍ HDR
Technologie inteligentní HDR automaticky sloučí několik fotografií, čímž zvýší dynamický rozsah bez nutnosti úprav v post-procesu. To znamená, že jemné detaily ve stínech i ve světlých místech zůstanou a vytvoří bohatší obraz s větší hloubkou.
HYPERLAPSE A PANORAMA
Zrychlete čas a pohyb jedním stiskem a vytvořte úžasný hyperlapse. Také můžete zachytit větší a detailnější snímky Vašeho okolí pomocí panoramatu (širokoúhlé, sféra, 180°).
 
AUTONOMNÍ FUNKCE
 
CHYTRÉ FUNKCE, PERFEKTNÍ SNÍMKY
MasterShots a FocusTrack bez problémů vytvoří filmové záběry z každého dobrodružství.
 
PŘEDSTAVUJEME MASTERSHOTS
Další evoluce chytrého režimu QuickShots – MasterShots – je pokročilá bezpilotní funkce, která dokáže vytvořit ty nejlepší záběry na jakémkoliv místě, a to pouze jedním klepnutím. Vyberte si jakýkoliv subjekt, na který se chcete zaměřit. Dron následně provede deset různých manévrů, po celou dobu udrží subjekt v hledáčku a vytvoří krátkou filmovou sekvenci.
STŘED POZORNOSTI
Spotlight 2.0
Kamera sleduje cíl, zatímco letíte do spirály a nebo natáčíte záběry zblízka. Funkce zoom také dovoluje pořídit jasné záběry z bezpečné vzdálenosti.
ActiveTrack 4.0
Sledujte svůj subjekt, zatímco se dron automaticky vyhýbá překážkám. I když subjekt na chvilku ztratíte, můžete rychle pokračovat ve sledování během letu.
Point of Interest 3.0
DJI Air 2S létá v pravidelné kružnici a stále sleduje vámi zvolený cíl.
 
MÉNĚ STRACHU, VÍCE OBJEVOVÁNÍ
Kombinace bezpečnosti, přenosnosti a autonomních technologií vám poskytuje možnost létat bez nejmenších obav. Vydejte se do výšin s DJI Air 2S.
SNÍMÁNÍ OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ APAS 4.0
Algoritmy pro pokročilý systém asistence pilota (APAS 4.0) byly zdokonaleny, což znamená, že se DJI Air 2S bez problému vyhne překážkám i ve složitějším prostředí a ve vyšší rychlosti.
OcuSync 3.0 přenos
DJI Air 2S disponuje nejpokročilejší technologií přenosu obrazu, kterou DJI kdy představilo. O3 (OcuSync 3.0) dokáže při každém letu přenášet čistý obraz do ještě větší vzdálenosti než kdy dříve.
Přenos videa až na vzálenost 12 km
Přenos videa v 1080p
2.4 / 5.8 GHz Dual frekvence a 4 antény
BEZPEČNĚJŠÍ LÉTÁNÍ S ADS-B
DJI Air 2S poskytuje dodatečnou úroveň bezpečnosti díky bezpečnostním systémům AirSense. Ty poskytují ADS-B letové souřadnice z letadel a vrtulníků ve Vašem okolí, zobrazují tyto stroje na mapě a poskytují zvukové a vizuální upozornění skrze aplikaci DJI Fly.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Frekvence 5.8 GHz
Hmotnost 595 g
Integrované GPS ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Interní paměť 8 GB
Maximální doba letu 31 min
Výška 97 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 5,4K (5472x3078)
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty