DJI AVATA Pro view Combo Kompaktní dron DJI Avata je ideální parťák pro zkoumání doposud nepoznaného Dron DJI Avata bude váš kompaktní, výkonný a agilní parťák na vašich výpravách za pořízením nových snímků a videí. Zachyťte vše kolem sebe, vaše zážitky pomocí kvalitního snímače se super širokým zorným polem 155°. Dron vyniká kompaktními rozměry, velice nízkou hmotností a svou odolností. Vrtule jsou chráněny zabudovaným krytem. Nebude tak pro vás problém vzít si jej kamkoliv budete potřebovat... Celý popis

Koupit za 37 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DJI AVATA Pro view Combo

Kompaktní dron DJI Avata je ideální parťák pro zkoumání doposud nepoznaného

Dron DJI Avata bude váš kompaktní, výkonný a agilní parťák na vašich výpravách za pořízením nových snímků a videí. Zachyťte vše kolem sebe, vaše zážitky pomocí kvalitního snímače se super širokým zorným polem 155°. Dron vyniká kompaktními rozměry, velice nízkou hmotností a svou odolností. Vrtule jsou chráněny zabudovaným krytem. Nebude tak pro vás problém vzít si jej kamkoliv budete potřebovat a natáčet nebo fotit. Součástí setu DJI Avata jsou nové FPV brýle DJI Goggles 2.

Zkombinujte brýle, dron Avata a pohybový ovladač

Dopřejte si úplný zážitek z létání propojením brýlí DJI Goggles 2, dronu DJI Avata a pohybovým ovladačem1. Nechte se unášet skvělými záběry a zachyťte svět kolem sebe.

Agilní a houževnatý dron

Ani stísněné prostory DJI Avata nezastaví. Dron byl zkonstruován tak, abyste mohli být odvážní a pustili se do zkoumání neznáma. DJI Avata má zabudovaný kryt vrtule, takže i když se dron dostane do kontaktu s předmětem, vrtule se nezničí.

DJI Goggles 2

Menší a lehké brýle DJI Goggles 2 skýtají větší komfort a celkové pohodlí. Abyste viděli vše tak, jak je, jsou brýle osazeny dvěma obrazovkami Micro-OLED. Dron Avata také podporuje DJI FPV Goggles V2.

DJI Motion Controller

Chopte se ovladače DJI Motion Controller a dopřejte si intuitivní zážitek z létání. Stiskněte spoušť, otočte zápěstím dopředu nebo zahněte za roh. Ovládací prvky se jednoduše používají.

DJI Goggles 2 jsou kompaktní a přenosné

Brýle DJI Goggles 2 jsou kompaktní a snadno se přenášení (i díky skládací anténě). Těšit se můžete na pohodlné nošení i při dlouhodobém používání. Brýle mají až 2hodinovou výdrž baterie a vynikají rychlým nabíjením.

Dvě 1080p Micro-OLED obrazovky

Užijte si let na vlastní kůži ve spojení dronu DJI Avata a Goggles 2. Brýle disponují dvěma HD Micro-OLED obrazovkami se skvělým jasem a obnovovací frekvencí 100 Hz.

DJI Goggles 2 s dioptrickou korekcí

U brýlí DJI Goggles 2 si lze upravit dioptrickou korekci od +2,0 D do -8,0 D. Pomocí nastavovacího knoflíku nastavení dioptrií zafixujete a zamezíte tak náhodnému přenastavení.

S dronem můžete pořídit opravdu epické záběry

Kompaktní dron DJI Avata oplývá 1/1,7palcovým snímačem CMOS s podporou ultra širokoúhlého záznamu ve 4K s clonou f/2.8. To vše vám umožní zachytit takové záběry, které vaše publikum uchvátí.

- 1/1,7 palce - Senzor

- 4K/60 snímků za sekundu - Video

- 155° - Super široké zorné pole

- D - Cinelike

- Barevný režim

- RockSteady 2.0 - EIS

- HorizonSteady - EIS

S dronem DJI Avata vás čeká hladké natáčení

Vytvořte opravdu pohlcující vizuály díky 155° super širokým zorným polem. Právě tato perspektiva se blíží tomu, co vidíme na vlastní oči. Vytvořte skvostné fotografie ve fotografickém režimu D - Cinelike. Vylepšete záběry pomocí pokročilého třídění barev v posteditaci a vytvořte z něj mistrovské dílo.

- RockSteady 2.0 - aktivně snižuje chvění kamery v reálném čase.

- HorizonSteady - uzamkněte vaše záběry na horizontální úrovni pro filmové efekty.

Robustní, ale přesto snadno přenosný parťák

Dron DJI Avata bude vždy připravený na dobrodružství. Zaujme novým inovativním designem, který je nyní lehčí, skladnější což jej činí lépe přenosným. I přes tato vylepšení zůstává dron DJI Avata nadále dostatečně odolný. Pevný rám ochrání váš dron a sníží riziko poškození. Aerodynamický design s kanálky optimalizuje energetickou účinnost, čímž se doba letu dronu DJI Avata pohybuje na úrovni 18 minut.

Zkoumejte okolí a pořiďte skvostné fotografie a videozáznamy

Vylétněte s dronem DJI Avata do oblak a prozkoumejte vaše okolí jako nikdy předtím. Díky mnoha různým flexibilním scénářům se vám otevře svět neuvěřitelných kreativních možností. Díky kompaktním rozměrům a dobrému ovládání pořiďte záběry jak se s dronem proplétáte větvovím, letíte chodbami a pod mosty. Nyní i dříve nepřístupná místa se vám jako kouzlem otevřou. Pokud se vám stane, že dron Avata spadne na záda, nepanikařte. Stačí aktivovat režim Turtle a vy uvidíte, jak se dron dokáže vrátit do akce. Dron DJI Avata disponuje pokročilým snímáním překážek směrem dolů a proto můžete létat v nízkých nadmořských výškách nebo interiérech. Ke snímání se využívá binokulární vidění směrem dolů a infračervené snímání ToF. Tlačítko nouzové brzdy využijete v případě, že budete potřebovat okamžitě zastavit ve zlomku času.

Dron vyniká skvělou stabilitou a odezvou během letu

Díky všesměrové antény 2T2R se můžete těšit na skvělou odezvu dronu DJI Avata během celého letu. Velkou výhodou je, že si užijete ostré a plynulé zobrazení v reálném čase ve vašich brýlích, a to dokonce i v prostředí s rušením.

- 1080p - Maximální kvalita přenosu videa

- 100 fps - Maximální snímková frekvence přenosu videa

- 30 ms - Nejnižší latence přenosu videa

- 10 km - Maximální dosah přenosu videa

- 50 Mbps - Maximální přenosová rychlost videa

- H.265 - Kódování přenosu videa

Ovládejte dron DJI Avata jak se vám líbí

Dron je kompatibilní hned s několika dálkovými ovladači, což vám může pomoci rozšířit si obzory. Využít lze i letecký simulátor, který je ideální pro zdokonalení vašich dovedností nebo k objevení nových režimů ovládání. K zajištění maximální přesnosti využijte manuální režim s DJI FPV Remote Controller 2 a dosáhněte pokročilých letových pohybů a skvělých efektů letecké fotografie. V aplikaci DJI Virtual Flight vám bude k dispozici celá řada simulovaných scénářů pro chytré telefony i počítače. Neustále se vyvíjet a trénovat tak můžete uvnitř i venku.

Obsah balení dronu DJI Avata fly smart Combo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 410 g
Integrované GPS ano
Integrovaná kamera ano
Bluetooth ano
Interní paměť 20 GB
Výška 80 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty