Dostaňte z DJI FPV maximum. V této sadě dostanete kromě samotné kvadrokoptéry také dálkový ovladač – DJI Motion Controller a 3D brýle – DJI FPV Goggles V2. Vybaveni tímto příslušenstvím se alespoň virtuálně přiblížíte vzrušujícímu létání pohledem z ptačí perspektivy. Jedinečný letový zážitek ještě více umocní pohled v úhlu 150° při rychlosti až 140 km/h. Své vzpomínky z létání si můžete uchovat v podobě 4K videí v kvalitě 60fps.   Pohodlné a přesné ovládání Ovladač DJI FPV Remote Controller 2 je... Celý popis

Koupit za 22 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dostaňte z DJI FPV maximum. V této sadě dostanete kromě samotné kvadrokoptéry také dálkový ovladač – DJI Motion Controller a 3D brýle – DJI FPV Goggles V2. Vybaveni tímto příslušenstvím se alespoň virtuálně přiblížíte vzrušujícímu létání pohledem z ptačí perspektivy. Jedinečný letový zážitek ještě více umocní pohled v úhlu 150° při rychlosti až 140 km/h. Své vzpomínky z létání si můžete uchovat v podobě 4K videí v kvalitě 60fps.

  Pohodlné a přesné ovládání
Ovladač DJI FPV Remote Controller 2 je navržen pro maximálně přirozenou ovladatelnost. Neuvěřitelně dobře padne do rukou, a to nejen díky svému ergonomickému tvarování, ale i díky gmotnosti pouhých 0,3 kg. Neuvěřitelná latence pouhých 7 ms umožňuje vašemu DJI FPV dronu reagovat téměř okamžitě.

 

Všechny tyto vlastnosti vám dodají pocit sebejistoty a budete moci ve vzduchu provádět manévry, o kterých jste vždy snili. Ne nadarmo připomíná DJI FPV Remote Controller svým tvarem ovladač k herním konzolím. Jejich vývojáři zkrátka vědí, že takto zkonstruovaný ovladač se pohodlně drží v rukách. 

3 letové režimy
Nezáleží na tom, jestli jste začátečník, nebo zkušený pilot. Díky výběru ze 3 letových režimů bude létání pro každého zábavou.

S Mód

Získejte dynamický vzhled FPV záběrů jednoduše v S módu. Tento hybridní letový režim kombinuje svobodu manuálního létání se zjednodušeným ovládáním předchozích DJI dronů.

N Mód

Ideální pro nové uživatele, N Mód nabízí ohromující letový zážitek s tradičním ovládáním dronů společně s bezpečnostními prvky DJI jako třebazaznamenávání překážek.

M Mód

Létejte v M Módu pro kompletní kontrolu bez omezení a užijte si celý zážitek FPV létání.Upravte si parametry a užijte si let a záběry lépe než kdy jindy.

 Jako byste skutečně létali
Nová generace 3D brýlí DJI FPV Goggles V2 přináší přenos silný přenos na velkou vzdálenost s minimální latencí. Přenos Full HD obraz je přenášen z kamery dronu rovnou do brýlí díky technologii O3. Výdrž LiPo 2S baterie je 110 minut. Možnost upravení vzdálenosti mezi očima zajišťuje to, že brýle sednou opravdu každému, hmotnost pouhých 420 g jen podporuje pohodlí. Rozhled v úhlu 150° poskytuje svým uživatelům famózní zážitek při létání.

 

Chcete si vychutnat letový zážitek ve dvou? Není nic jednoduššího, než napárovat další 3D brýle DJI FPV Goggles V2 na stejnou frekvenci vašeho dronu.

Nouzová brza
Každý někdy potřebuje zastavit a nadechnout se. Když je váš dron zrovna ve vzduchu, může to být nepříjemné. DJI FPV je vybaven bezpečnostní brzdou, při jejíž spuštění vstoupí dron do GPS módu a čeká na vaše další instrukce. Brzdu spustíte stisknutím jednoho tlačítka na ovladači. I kdybyste zrovna letěli 140 km/h, dron se okamžitě zastaví. Krom toho je dron vybaven světly a čidly pro snímání okolí a tím předcházejí případným nehodám

DJI Virtual Flight
Vznést se do oblak na první dobrou nemusí být pro každého samozřejmostí. Před tím, než tak učiníte, si můžete vyzkoušet simulovaný let ve virtuálním prostředí. A to ve všech třech letových režimech.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Frekvence 5.8 GHz
Hmotnost 795 g
Integrované GPS ano
Integrovaná kamera ano
Bluetooth ne
Maximální doba letu 20 min
Výška 127 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Stabilizátor obrazu elektronická
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty