Vylepšený výkon Nahrávejte skvělé záběry i s překážkami v cestě Prodloužená doba letu - 46 minut Dosah přenosu videa - 15 km FHD živý přenos s vysokou snímkovací frekvencí - 1080p/60fps Létání s dronem Mavic 3 je také mnohem zábavnější díky nahrávání, které již není rušeno překážkami po cestě. Mavic 3 při letu kontinuálně detekuje překážky ve všech směrech, které rychle a hladce překonává.  Prostě létejte Pokročilé funkce na DJI Mavic 3 Vám dovolí se plně věnovat zachycení toho nejlepšího... Celý popis

Koupit za 51 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
 
Vylepšený výkon
Nahrávejte skvělé záběry i s překážkami v cestě

Prodloužená doba letu - 46 minut

Dosah přenosu videa - 15 km

FHD živý přenos s vysokou snímkovací frekvencí - 1080p/60fps

Létání s dronem Mavic 3 je také mnohem zábavnější díky nahrávání, které již není rušeno překážkami po cestě. Mavic 3 při letu kontinuálně detekuje překážky ve všech směrech, které rychle a hladce překonává.

 Prostě létejte
Pokročilé funkce na DJI Mavic 3 Vám dovolí se plně věnovat zachycení toho nejlepšího záběru. Několik širokoúhlých vision senzorů spolupracuje s výpočetním procesorem, aby se precizně vyhnuly překážkám ve všech směrech

 
Vrátí se
Užijte si každý let díky pokročilému RTH. Když jej zapne uživatel a nebo se zapne automaticky kvůli ztrátě signálu, Mavic 3 se může snadno vrátit na bod, odkud vzlétl.

Hasselblad L2D-20c Camera
20MP fotografie

12.8 Stop dynamického rozsahu - pro lepší uchování detailů ve stínech a světlech, což posouvá obraz na úplně novou úroveň.

f/2.8-f/11 upravitelná clona pro různé světelné podmínky.

Ohnisková vzdálenost ekvivalentní 24 mm s automatickým ostřením má FOV 84° pro zachycení více detailů s křišťálovou ostrostí.

Vision Detection Auto Focus (VDAF), funguje s několika senzory na využití dat o vzdálenosti a optimalizaci rychlosti ostření.

Profesionální videa
Rozlišení videa 5.1K

DCI 4K/120fps

Apple ProRes 422 HQ

10-bit D-Log barevný profil

Mavic 3 využívá svůj profesionální obrazový výkon pro nahrávání videí ve vysokém rozlišení a snímkovací frekvencí. Jeho kamera také nahrává až 1 miliardu barev díky 10-bitovému D-Log profilu, který nabízí přirozené barvy a pokročilou flexibilitu v úpravě a color gradingu.

Mavic 3 Cine podporuje Apple ProRes 422 HQ kódování s maximální rychlostí 3,772 Mbps. Také podporuje zabudované 1TB SSD a 10Gbps superrychlý kabel na přenos dat pro profesionální tvorbu.

Prozkoumejte okolí
Unikátní tele kamera dělá Režim prozkoumávání perfektním režimem na zmapování a plánování trasy.

28x Hybridní Zoom

162mm, f/4.4

Když jsou subjekty nebo scény daleko, použijte tele kameru pro přiblížení a ušetřete si čas. Můžete ji použít i na nahrávání objektů ze vzdálenosti bez toho, abyste rušili scénu.

 
 
Ještě více funkcí
Waypoints 3.0

ActiveTrack 5.0

MasterShots

Wi-Fi 6 QuickTransfer

100MP Pano

Zkrácené stahování

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Frekvence 5.8 GHz
Hmotnost 895 g
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Interní paměť 8 GB
Maximální doba letu 46 min
Výška 107.7 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 5.1K (5120x2700)
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů