Doporučená kategorie: profesinál Max. rozlišení videa: 5.1K Hodnota fps: 50 Rozlišení fotoaparátu (Mpx): 48 Max. doba letu (min.): 43 Dosah vysílače (m): 8000 Ovládání pomocí aplikace: ne Ovládání pomocí ovladače: ano Ovládání gesty: ne Wi-Fi: NE Bluetooth: NE GPS: ANO Návrat domů: ano Antikolizní senzory: ANO Stabilizátor obrazu: ano Automatické zastavení vrtulí: ne Krizový mód: ne Maximální rychlost (m/s): 21 Zorné pole (°): 84 Interní paměť: 8 GB Záznam letu na: microSD karta Podporované paměťové... Celý popis

Koupit za 53 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Doporučená kategorie: profesinál
Max. rozlišení videa: 5.1K
Hodnota fps: 50
Rozlišení fotoaparátu (Mpx): 48
Max. doba letu (min.): 43
Dosah vysílače (m): 8000
Ovládání pomocí aplikace: ne
Ovládání pomocí ovladače: ano
Ovládání gesty: ne
Wi-Fi: NE
Bluetooth: NE
GPS: ANO
Návrat domů: ano
Antikolizní senzory: ANO
Stabilizátor obrazu: ano
Automatické zastavení vrtulí: ne
Krizový mód: ne
Maximální rychlost (m/s): 21
Zorné pole (°): 84
Interní paměť: 8 GB
Záznam letu na: microSD karta
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
Hmotnost (g): 958

Dron DJI Mavic 3 Pro (DJI RC)

Řada DJI Mavic 3 disponuje špičkovým výkonem při pořizování snímků. Systém trojitého fotoaparátu Mavic 3 Pro představuje novou éru kamerových dronů, protože
v sobě ukrývá tři snímače a objektivy s různou ohniskovou vzdáleností. Mavic 3 Pro je vybaven fotoaparátem Hasselblad a dvěma teleobjektivy. Jedná se o dron vybavený třemi kamerami, který vám otevírá nové perspektivy snímání a umožňuje vám ještě více využívat tvůrčí svobodu, zachycovat fascinující scenérie, zkoumat možnosti tvorby fotografií a vytvářet filmová mistrovská díla.

Bezkonkurenční snímání třemi vlajkovými kamerami

Jeden dron s kamerou, tři objektivy a nekonečná představivost. Mavic 3 Pro se systémem tří kamer s více ohniskovými vzdálenostmi může dosáhnout ještě rozmanitějšího způsobu snímání a plně vyjádřit kreativitu díky vynikajícím možnostem práce s více scénami. Klepnutím na displej můžete přepínat mezi různými ohniskovými vzdálenostmi a snadno začlenit odlišné kompoziční styly do různých scénářů.

Hasselblad kamera, ohromující detaily

Mavic 3 Pro, který převzal Hasselblad 4/3 CMOS kameru z řady Mavic 3, znamená další krok v profesionální tvorbě. Kamera Hasselblad podporuje pořizování 12bitových fotografií ve formátu RAW s nativním dynamickým rozsahem až 12,8 stupňů, což přináší jedinečné detaily snímků. Vzhledem k tomu, že technologie Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) přesně věrně zachovává barvy, které vnímá lidské oko, získáte působivé snímky bez nutnosti náročné postprodukce nebo složitých barevných předvoleb.

Specifikace profesionálního videa

Nový 10bitový barevný režim D-Log M podporuje záznam až jedné miliardy barev. Dokonce i ve scénách s vysokým kontrastem, jako jsou východy a západy slunce, poskytuje přirozené barevné gradace s jemnými detaily pro komplexní vizuální zážitek. Režim D-Log M navíc snižuje náročnost barevné gradace, takže můžete naplno využívat efektivní postprodukci bez ztráty kvality a ostrosti obrazu.

70mm střední teleobjektiv, dynamické možnosti snímání

Střední teleobjektiv je vhodný pro nejrůznější záběry a scény. Díky stlačení hloubky ostrosti a zaostření zvýrazňuje objekt a vytváří stabilní vizuální střed, což zajišťuje jedinečný prostorový dojem při pořizování záběrů.

4K/60 fps, kreativita s využitím teleobjektivu

Nemusíte létat zbytečně blízko. Bez problémů můžete pozorovat zvířata z dálky, aniž byste je tím rušili, nebo můžete bezpečně prozkoumávat zasněžené hory a budovy
a pořizovat vysoce kvalitní letecké snímky.

Inteligentní tvorba, nekonečná inspirace

Kamera Hasselblad a středně velká kamera Mavic 3 Pro podporují funkci FocusTrack, která zahrnuje ActiveTrack 5.0, Spotlight a Point of Interest, což umožňuje stabilní sledování záběrů různými směry.

Panorama

Mavic 3 Pro dokáže vytvořit 100Mpx bezztrátovou panoramatickou fotografii a zachytí tak krajinu mnohem úchvatněji.

Rychlý přenos QuickTransfer

Rychlý přenos fotografií a videí do vašeho smartphonu bez nutnosti propojení s dálkovým ovladačem.

LightCut

Připojte Mavic 3 Pro k aplikaci LightCut ve svém telefonu a prohlédněte si rychle náhledy klipů a upravte je jedním klepnutím pomocí umělé inteligence, aniž byste museli stahovat záznam, čímž ušetříte místo v telefonu. Vyzkoušejte šablony vytvořené speciálně pro MasterShots a bez námahy vytvářejte úžasná letecká videa.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.958
Výška (cm): 23.11
Šířka (cm): 9.80
Hloubka (cm): 9.54

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.027
Výška (cm): 27.70
Šířka (cm): 14.80
Hloubka (cm): 18.50
EAN: 6941565957061

Záruční doba: 24 měsíců

dron • natáčení až do 5.1K • 4/3 CMOS Hasselblad kamera • duální telekamery • podpora tří kamer Apple ProRes • max. doba letu 43 min. • návrat domů • max. rychlost 21 m/s • přenos HD videa na vzdálenost 15 km • snímání překážek všemi směry a APAS 5.0 • tempomat • app. LightCut
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Frekvence 5.8 GHz
Hmotnost 958 g
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Interní paměť 8 GB
Maximální doba letu 43 min
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ne
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 5.1K (5120x2700)
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty