DJI MINI 2 FLY MORE COMBO Zážitky z ptačí perspektivy Výkonný a současně velmi malý dron DJI Mini 2 se perfektně hodí pro začínající uživatele. Přináší solidní výkon, působivou kvalitu obrazu a můžete s ním tvořit kreativní videa. Vše je natolik jednoduché, že jej nastavíte během několika málo vteřin. Využijte jeho průzkumné schopnosti, které vám dovolí nahlédnout do zcela nové perspektivy nebo zachytit jedinečné okamžiky vašeho života. Existuje nespočet zajímavých míst, která navštívíte pouze... Celý popis

Koupit za 19 776 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DJI MINI 2 FLY MORE COMBO
Zážitky z ptačí perspektivy

Výkonný a současně velmi malý dron DJI Mini 2 se perfektně hodí pro začínající uživatele. Přináší solidní výkon, působivou kvalitu obrazu a můžete s ním tvořit kreativní videa. Vše je natolik jednoduché, že jej nastavíte během několika málo vteřin. Využijte jeho průzkumné schopnosti, které vám dovolí nahlédnout do zcela nové perspektivy nebo zachytit jedinečné okamžiky vašeho života.

Existuje nespočet zajímavých míst, která navštívíte pouze jedenkrát za celý život. I to je důvod, proč by zážitek, který si s nich odnesete, měl stát opravdu za to. Přibalte si s sebou DJI Mini 2, který vám pomůže získat jedinečnou perspektivu a využít tak své cestování na maximum.

Lehký a volný jako pták

Jakmile jej podržíte v ruce, spadne vám brada, jak lehký může dron být. S váhou menší než 249 g není o nic těžší než průměrné jablko a stejně pohodlně jej uchopíte do jedné dlaně vaší ruky. DJI Mini 2 je zkrátka předurčen stát se ideálním, kompaktním a pohodlným společníkem na cesty, jehož jediným posláním je zachycovat vaše oblíbené vzpomínky.

Malý, ale šikovný

Nabídka celé řady intuitivních a pokročilých funkcí ukrytá v kompaktním těle DJI Mini 2 vám umožňuje zcela svobodně tvořit, a to kdykoli a kdekoli potřebujete. Je jedno, zda natáčíte na opuštěné pláži nebo zachycujete detaily zábavného rodinného setkání, Mini 2 vše hravě zvládne.

Mocný výkon

Ačkoliv se na první pohled jeví malinký, není to na úkor jeho ohromného výkonu. Díky solidní výdrži baterie, která udrží dron ve vzduchu celých 31 minut, vám DJI Mini 2 poskytuje více než dostatek času na zachycení perfektního záběru přesně podle vašich představ. Kromě toho dokáže odolat větru úrovně 5 a vzlétnout v maximální výšce 4 000 metrů, takže vaše záběry budou stabilní jak při letu podél větrného pobřeží, tak vysoko nad alpským lesem.

Přenos videa v reálném čase s OcuSync 2.0

S OcuSync 2.0 můžete zkoumat svět doslova z ptačí perspektivy a v reálném čase. Mini 2 podporuje přenos HD videa až na vzdálenost 10 km a má vynikající ochranu proti rušení, což vám umožňuje létat dále a vidět jasněji.

Prožijte znovu své nejlepší okamžiky díky záběrům, ke kterým se budete rádi vracet.

3osý gimbal se 4K kamerou pro působivý obraz
Obraz je natolik přesvědčivý, že vám při jeho sledování bude připadat, jako byste si přehrávali své vzpomínky v hlavě. Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx zachytí snímky s dostatečnou úrovní detailu. Pro videa slouží 4K/30fps kamera a 3osým motorizovaným gimbalem. S Mini 2 poznáte ohromující kvalitu obrazu, který zůstává plynulý nehledě na to, jak dobrodružné bude vaše pilotování.

4násobný zoom pro mimořádné detaily
Chraňte svůj dron a držte se v bezpečné vzdálenosti od překážek, i když potřebujete udělat detailní snímek. Pro svůj vysněný záběr už nemusíte letět co nejblíž, protože je tu 4násobný digitální zoom, který činí přechody mezi záběry z různých vzdáleností a kompozic bezpečnější a snazší.

Rychlé snímky s QuickShots
Zmocněte se letecké fotografie jako nikdo jiný. Stačí pár drobných nastavení a DJI Mini 2 automaticky zaznamená a natočí profesionálně vyhlížející, se kterým se rovnou můžete pochlubit na sociálních sítích. Nezáleží, zda jste začátečník nebo pokročilejší letec. Přiložená aplikace DJI Fly vám pomůže tvořit působivé výsledky, které můžete doplnit zvukovou stopou a pokročilými filtry. Volit můžete mezi režimy Dronie, Helix, Rocket, Circle a Boomerang.

Dechberoucí panoramatické záběry
Nenechte se připravit o nádherná panoramata tím, že je natočíte v úzkém zorném poli. Ukažte všem, jak monumentální je váš výhled doopravdy. Volit můžete mezi Širokoúhlým, 180° a Sphere panoramatem. DJI Mini 2 se postará o zbytek a téměř okamžitě vytvoří panoramatické mistrovské dílo.

Automaticky vylepšené fotografie díky umělé inteligenci
Nač se spokojit s průměrnými snímky, když mohou být o poznání lepší? Chcete přece sdílením těch nejlepších na sociálních sítích zaujmout. Přiložená aplikace DJI Fly má integrovanou inteligentní optimalizaci fotografií, takže po stažení fotografie z dronu automaticky zvýší kvalitu obrazu, což má za následek živé barvy a detaily, které vyniknou.

Zdokonalte svou kreativitu mezi mraky, výjimečné záběry máte na dosah.

Jednoduché pilotování s ohromujícími výsledky
DJI Mini 2 přináší nejen jednoduché uživatelské prostředí, ale také inteligentní funkce, které najdou široké uplatnění v praxi. Tak například díky inteligentnímu návratu domů, automatickému vzletu a přesnému vznášení je provoz dronu efektivnější a bezpečnější než kdy dříve. Když je vaším hřištěm obloha, možnosti jsou nekonečné.

Sám najde vhodná místa k létání
DJI Mini 2 můžete nová dobrodružství nejen prožívat, ale i objevovat. Nejste si jisti, kde létat? Nevadí. Hledání místa ke vzletu již nemusí být otázkou momentálního rozhodování. Jednoduše si naplánujte svůj itinerář předem pomocí aplikace DJI Fly a kdo ví? Třeba narazíte na dalšího nadšence letecké fotografie.

Inteligentní letové režimy a Quickshoty

Za okamžik zvládnete letecké snímkování. Pomocí několika klepnutí v aplikaci DJI FLY vám Mini 2 automaticky zaznamená a natočí videa na profesionální úrovni a sdílí je přímo na sociálních sítích. Ať už jste začátečník nebo zkušenější pilot, aplikace DJI Fly vám pomůže dosáhnout působivých výsledků se zvukovým doprovodem a volbou filtrů

- Dronie

- Helix

- Rocket

- Circle

- Boomerang

Stahování přímo z letícího dronu a okamžité úpravy. Je to tak snadné.

Rychlé stahování s QuickTransfer
Stahování pořízených záběrů je úkol vskutku pro začátečníka. Jakmile se Mini 2 ocitne v blízkosti vašeho chytrého telefonu, aplikace DJI Fly jej automaticky rozpozná, připojí a synchronizuje vybrané fotografie a videa rychlostí 20 MB/s.

Stažení výřezu pro okamžité úpravy
Zahrajte si na amatérského fotoeditora. S touto novou funkcí snadno zvolíte a vystřihnete tu část záznamu, kterou potřebujete upravit a stáhnout. Hon za vaším nejlepším snímkem nebo starosti s nedostatečným úložištěm tak můžete klidně hodit za hlavu.

Originální kreativní šablony
Součástí aplikace DJI Fly je také intuitivní editor, který obsahuje rozmanitou sadu jedinečných kreativních šablon. Nejen jejich zásluhou bude létání, fotografování, úpravy a sdílení otázkou pouhého okamžiku, což vám pomůže tvořit a sdílet svou tvorbu na cestách.

Podívejte se sami
DJI Mini 2 jde cestou vysokého výkonu v neuvěřitelně lehkém a malém těle. Toto zařízení je ideální volbou pro začátečníky a tvůrce obsahu, kteří se chtějí posunout na vyšší úroveň.

Dostatek příslušenství pro každou příležitost. Vytěžte z možností dronu maximum.

360° kryt vrtulí
Poškození vrtulí patří mezi vůbec největší rizika provozu dronu. Chraňte vrtule Mini 2 pro větší bezpečnost letu. Vhodné pro létání v interiéru a na místech s překážkami.

Obousměrný nabíjecí rozbočovač
Pokud se jedna baterie vyčerpá, vezměte druhou a ihned pokračujte v letu. Toto praktické příslušenství pojme tři baterie a nabíjí je postupně. Lze jej také použít jako mobilní zdroj energie k nabíjení dálkového ovladače, smartphonu a dalších zařízení.

Přepravní taška DJI Mini Bag+
Přibalit si dron na cestu by mělo být pohodlné a bezpečné. Tato taška pro každodenní použití je dostupná v různých barvách a pojme Mavic Mini, Mini 2 a další příslušenství.

Nabíjecí základna
Tato důvtipná vitrína uschová a současně nabíjí Mini 2, což vám umožní svůj dron stylově zaparkovat.

DIY kreativní sada
Nebaví vás výchozí vzhled dronu? I s tím si snadno poradíte. Kreativní sada obsahuje samolepky a pera, které vám umožní vytvořit si jedinečné razítko pro váš Mini 2.

Snap adaptér pro připojení doplňků
S tímto adaptérem můžete obohatit svůj Mini 2 o několik zábavných kompatibilních doplňků.

 

Obsah balení DJI MINI 2 

- Dron DJI MNI 2
- 1x akumulátor
- Dálkový ovladač
- 3x propojovací kabel (USB-C, Lightning, USB-mikro)
- náhradní vrtule (+šroubovák a šroubky na výměnu)
- náhradní kniply k ovladači
- kryt na gimbal
- nabíjecí kabel USB-C / USB

Poznámky:

1. Vzletová hmotnost letadla zahrnuje baterii, vrtule a kartu microSD. Před použitím zkontrolujte všechna příslušná pravidla a předpisy a v blízkosti ostatních vždy létejte bezpečně.
2. Údaje byly naměřeny při konstantní rychlosti 14 km/h za bezvětří.
3. Maximální dosah byl měřen bez překážek, bez rušení a v souladu s FCC. Specifikace maximální letové vzdálenosti je otázkou síly a odolnosti rádiového spojení. Vyjadřuje pouze maximální jednosměrnou letovou vzdálenost bez ohledu na návrat domů. Vždy dodržujte místní pravidla a předpisy a pokud není povoleno jinak, létejte s dronem v zorném poli.
4. Lokalizační vidění vyžaduje nereflexní, rozeznatelné povrchy a přiměřené osvětlení. K dispozici v nadmořských výškách od 0,5 do 30 m. Přesnost vertikálního a horizontálního polohování je v rozmezí ±0,1 m.
5. V současné době jsou Fly Spots k dispozici pouze v Číně.
6. Tato data představují nejvyšší rychlost stahování ve frekvenčním pásmu 5,8 GHz. Při použití funkce QuickTransfer ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz je maximální rychlost stahování 6 MB/s.
7. 360° kryt vrtule je třeba zakoupit samostatně. Z důvodu zajištění bezpečnosti se vyvarujte jakéhokoli kontaktu mezi dronem a vámi nebo jinými osobami, když je dron zapnutý.
8. Obousměrný nabíjecí rozbočovač je třeba zakoupit samostatně.
9. DJI Mini Bag + je třeba zakoupit samostatně.
10. Nabíjecí základnu je třeba zakoupit samostatně.
11. DIY kreativní sadu je třeba zakoupit samostatně.
12. Snap adaptér je třeba zakoupit samostatně. Příslušenství musí být lehčí než 30 gramů. Před vzletem se ujistěte, že jsou Snap adaptér a k němu připojená zařízení správně upevněna.

* Všechny parametry uvedené na této stránce byly měřeny v kontrolovaném testovacím prostředí. Výsledky se mohou lišit; řiďte se prosím reálnými zkušenostmi s produktem.
** Při pořizování fotografií a video obsahu zobrazeného na tomto webu byly dodrženy všechny příslušné zákony a předpisy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 249 g
Určení outdoor
Integrované GPS ano
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Délka 245 mm
Maximální doba letu 31 min
Výška 56 mm
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty