Zachycení každodenních okamžiků nebo cest je vždy dobrým nápadem. Vezměte si s sebou DJI Mini 2 SE a získejte tak výjimečnou perspektivu, díky které budou vaše okamžiky jedinečné. - Váží méňě než 249g - Snadné používání - Přenos videa na vzdálenost 10 km - Inteligentní režimy - Maximální doba letu 31 minut - Odolnost proti větru 38 km/h (úroveň 5)  Lehký a přenosný   Jak lehký je DJI Mini 2 SE? Váží méně než 249 g, tedy přibližně stejně jako jablko, a vejde se vám do dlaně. Je kompaktní a praktický,... Celý popis

Koupit za 10 920 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zachycení každodenních okamžiků nebo cest je vždy dobrým nápadem. Vezměte si s sebou DJI Mini 2 SE a získejte tak výjimečnou perspektivu, díky které budou vaše okamžiky jedinečné.

- Váží méňě než 249g
- Snadné používání
- Přenos videa na vzdálenost 10 km
- Inteligentní režimy
- Maximální doba letu 31 minut
- Odolnost proti větru 38 km/h (úroveň 5)

 Lehký a přenosný
 

Jak lehký je DJI Mini 2 SE? Váží méně než 249 g, tedy přibližně stejně jako jablko, a vejde se vám do dlaně. Je kompaktní a praktický, DJI Mini 2 SE je ideálním společníkem na cesty a změní způsob, jakým zachytíte své oblíbené okamžiky.
 Přenos videa HD až na vzdálenost 10 km
 

DJI Mini 2 SE podporuje přenos HD videa až na vzdálenost 10 km a má výborné anti-interferenční schopnosti, takže můžete létat dál a snímat ostřeji. Maximální doba letu 31 minut S výdrží baterie až 31 minut poskytuje DJI Mini 2 SE dostatek času na zhotovení dokonalého snímku.

 Vhodný pro začátečníky
 

Aplikace DJI Fly obsahuje srozumitelné pokyny a přehledné návody k létání, které obsahují všechny tipy vhodné pro začátečníky.

 

 
Vzlétnutí a přistání jedním klepnutím
 

Stiskněte a podržte ikonu vzletu/přistání a dron automaticky vzlétne nebo přistane.

 

 QuickShots
Stačí několik klepnutí a kamera DJI Mini 2 SE automaticky nahrává a natáčí videa na profesionální úrovni, která můžete sdílet přímo na sociálních sítích. Ať už jste začátečník, nebo zkušenější letec, aplikace DJI Fly vám pomůže vytvářet působivé záběry doplněné zvukovou stopou a filtry. Dronie/Helix/Rocket/Circle/Boomerang

 
Panorama
Vyberte si z panoramatických snímků typu Sphere, Wide Angle a 180° a DJI Mini 2 SE se o zbytek postará sám a jedním klepnutím vytvoří panoramatické dílo. Wide/180°/Sphere

 

 3osý gimbal
Díky 3osému mechanickému stabilizačnímu systému zajišťuje DJI Mini 2 SE trvale plynulé snímky.

 
Jasné a ostré snímky
Kamera vybavená 1/2,3palcovým senzorem CMOS umožňuje pořizovat 12Mpx fotografie a videa v rozlišení až 2,7K..DJI Mini 2 SE zaznamená krásné okamžiky s rodinou a přáteli nebo zachytí celou škálu přírodních scenérií na výletě a dodá každému tvůrčímu nápadu něco navíc.

 
4násobný zoom
Díky 4násobnému zoomu můžete při natáčení HD videa přecházet mezi záběry s různou vzdáleností a kompozicí. To umožňuje pořizovat jasné  záběry z bezpečné vzdálenosti.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 249 g
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Maximální doba letu 31 min
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Stabilizátor obrazu tříosý mechanický
Maximální rozlišení videa 2.7K (2704x1520)
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty