DJI Mini 3 CP.MA.00000582.01

100 %
(1 hodnocení)

  DJI MINI 3 Nabízí prodlouženou výdrž baterie, úžasné video v rozlišení 4K HDR pro zachycení věrných barev a detailů a zábavné funkce, jako je True Vertical Shooting pro fantastické záběry pro použití na sociálních sítích. Kompatibilní Má skládací konstrukci a hmotnost pod 249 g, DJI Mini 3 si můžete snadno vzít do tašky nebo do kapsy na další dobrodružství.   Kompatibilní a výkonný. Kompatibilní, tak že se vám vejde do dlaně.  Nechte barvy létat Nahrávejte v oslnivém rozlišení 4K HDR s pestrými... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 

DJI MINI 3
Nabízí prodlouženou výdrž baterie, úžasné video v rozlišení 4K HDR pro zachycení věrných barev a detailů a zábavné funkce, jako je True Vertical Shooting pro fantastické záběry pro použití na sociálních sítích.

Kompatibilní
Má skládací konstrukci a hmotnost pod 249 g, DJI Mini 3 si můžete snadno vzít do tašky nebo do kapsy na další dobrodružství.

 

Kompatibilní a výkonný. Kompatibilní, tak že se vám vejde do dlaně.

 Nechte barvy létat
Nahrávejte v oslnivém rozlišení 4K HDR s pestrými barvami ve dne i v noci. Dron DJI Mini 3 je vybavena 1/1,3" snímačem CMOS s duální nativní citlivostí ISO a technologií HDR na úrovni čipu. Během dne můžete zachytit detaily světel a stínů a dosáhnout tak jemnějších vizuálních výsledků.

 Delší zážitek z letu
Zbavte se obav z vybití baterie a vzlétněte s jistotou a klidem. DJI Mini 3 je standardně vybaven inteligentní letovou baterií, která zajistí maximální dobu letu až na 38 minut. S inteligentní letovou baterií Plus prodloužíte své lety až o 51 minut.

 

Čistý obraz v každém momentu.

 Obdivujte krásu přírody
Vzlétněte do výšky a prohlédněte si krásu přírody, kterou jen tak snadno nespatříte. Panorama podporuje 180° širokoúhlé a kulaté panoramatické fotografie, které oslní vaše forgrafie.

 

 Rychlý a obratný
Létání je jednodušší, než si myslíte. DJI Mini 3 podporuje řadu inteligentních funkcí, které vám usnadní začátek s létáním.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 248 g
Integrovaná kamera ano
Bluetooth ne
Maximální doba letu 38 min
Výška 72 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty