Zachyťte všechna vaše dobrodružství s kompaktním, ultralehkým kamerovým dronem DJI Mini 3. Mezi hlavní přednosti Mini 3 patří prodloužená výdrž baterie, dechberoucí video v rozlišení 4K HDR pro zachycení věrných barev a detailů a zábavné funkce, jako je True Vertical Shooting pro fantastické záběry pro použití na sociálních sítích. Ať už jde o procházku po pláži, víkendový výlet s batohem nebo měsíční roadtrip, s Mini 3 budete vždy připraveni zaznamenat každý okamžik. Díky skládací konstrukci a... Celý popis

Koupit za 17 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zachyťte všechna vaše dobrodružství s kompaktním, ultralehkým kamerovým dronem DJI Mini 3. Mezi hlavní přednosti Mini 3 patří prodloužená výdrž baterie, dechberoucí video v rozlišení 4K HDR pro zachycení věrných barev a detailů a zábavné funkce, jako je True Vertical Shooting pro fantastické záběry pro použití na sociálních sítích. Ať už jde o procházku po pláži, víkendový výlet s batohem nebo měsíční roadtrip, s Mini 3 budete vždy připraveni zaznamenat každý okamžik. Díky skládací konstrukci a hmotnosti pod 249 gramů dron navíc snadno sbalíte do tašky nebo do kapsy. Jedná se o zvýhodněný set plný užitečného příslušenství.

Létejte déle Létejte s jistotou, klidem a bez obav z vybití baterie. DJI Mini 3 je standardně vybaven Inteligentní letovou baterií, která zajistí maximální dobu letu až 38 minut. S volitelnou inteligentní letovou baterií Plus prodloužíte své lety až o 51 minut. Dechberoucí záběry ve dne i v noci Nahrávejte v oslnivém rozlišení 4K HDR s věrnými barvami ve dne i v noci.

Jádrem kamery Mini 3 je 1/1,3" snímač typu CMOS s duální nativní citlivostí ISO a technologií HDR na úrovni čipu. Během dne můžete zachytit detaily světel a stínů a dosáhnout tak jemnějších vizuálních výsledků s větší hloubkou. Pokračujte v jasném a živém snímání, i když se den změní v noc. Zachyťte každý detail Kamera s clonou f/1,7 a většími 2,4μm pixely 4 v 1 zaznamenává jasné detaily a poskytuje výjimečné snímky i při slabém osvětlení. Díky čtyřnásobnému zoomu toho můžete prozkoumat a poznat ještě více.

Skutečně vertikální Ať už se jedná o vzrostlý strom nebo vysokou budovu, komponujte záběr esteticky a udržujte vše v záběru. Inovativní konstrukce gimbalu umožňuje fotoaparátu širokoúhlý náklon. Rychlým přepnutím na režim True Vertical Shooting se z běžného záběru stane působivé umělecké dílo připravené pro použití na sociálních sítích. Zdokonalte své záběry Pokročilé záběry získáte během několika sekund pouhým klepnutím pomocí funkcí QuickShots, jako jsou Dronie, Circle, Helix, Rocket a Boomerang.

Stejně rychle můžete výsledky odeslat do mobilního zařízení a uložit je nebo sdílet pomocí funkce QuickTransfer. Skvělý výkon ve větru Větrné pobřeží nebo horská údolí? Žádný problém. DJI Mini 3 létá hladce a stabilně ve větru o rychlosti až 10,7 m/s. A díky digitálnímu přenosu videa DJI O2 si užijte maximální dosah 10 km a výkonné funkce proti rušení. Bezpečné létání DJI Mini 3 podporuje řadu inteligentních funkcí, které usnadní létání. Funkce automatického vzletu vám pomůže zahájit let. Funkce návratu domů (RTH) zahrnuje režimy Chytrý RTH, RTH při slabé baterii a RTH při poruše.

Tato funkce dává dronu pokyn k automatickému návratu do výchozího bodu v situacích, jako je výpadek signálu nebo slabá baterie. Dron kombinuje GNSS se spodním kamerovým systémem a systémem infračerveného snímání, aby se stabilně a přesně vznášel, a vy jste tak mohli létat s jistotou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 249 g
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Maximální doba letu 38 min
Výška 362 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty