DJI Mini 3 Pro Špičkové technologie, inteligentní režimy, nekompromisní kvalita obrazu – to vše v kompaktním těle dronu DJI Mini 3 Pro. Malý a lehký Dron váží zhruba stejně jako jablko a stejně jako jablko, tak i tento dron se Vám pohodlně vejde do dlaně ruky. Díky malé velikosti se dron stává ideálním společníkem na cestách, kde Vám pomůže zachytit různorodé vzpomínky vskutku neotřelým způsobem. Hmotnost menší než 249 g navíc také znamená, že se dron řadí do kategorie A1 podle pravidel regulujících... Celý popis

Koupit za 21 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DJI Mini 3 Pro

Špičkové technologie, inteligentní režimy, nekompromisní kvalita obrazu – to vše v kompaktním těle dronu DJI Mini 3 Pro.

Malý a lehký

Dron váží zhruba stejně jako jablko a stejně jako jablko, tak i tento dron se Vám pohodlně vejde do dlaně ruky. Díky malé velikosti se dron stává ideálním společníkem na cestách, kde Vám pomůže zachytit různorodé vzpomínky vskutku neotřelým způsobem.

Hmotnost menší než 249 g navíc také znamená, že se dron řadí do kategorie A1 podle pravidel regulujících provoz dronů či leteckých modelů.

Nabitý výkonem

Mini 3 Pro se pyšní zcela novým vzhledem, který je optimalizován tak, abyste z každého letu získali co možná nejvíc. Vychutnejte si mimořádně dlouhý let díky výkonné baterii a díky větším vrtulím, aerodynamickému náklonu těla či díky výkonnému systému snímání překážek! To vše Vám umožňuje létat dlouho a bezpečně.

Přepracovaný gimbal dronu nabízí širší rozsah otáčení pro snímky z nízkých úhlů a True Vertical Shooting, což přináší nekonečné kreativní příležitosti. Každý aspekt tohoto faceliftu byl pečlivě zvážen, aby se Mini posunul do dosud nevídaných výšin.

Skvělá výdrž

Zachyťte a prozkoumejte ze svého okolí ještě mnohem, mnohem víc, díky prodloužené době letu až na 34 minut, které získáte díky inteligentní baterii DJI Mini 3 Pro.

Létejte ve dne i v noci

Zachyťte jemnost světla i stínů, natáčejte čistě a tiše – jednoduše, vychutnejte si každý každičký okamžik, a to jak ve dne, tak i v noci!

Mini 3 Pro to myslí opravdu vážně

DJI Mini 3 Pro zachytí vše opravdu v prvotřídní kvalitě i za různorodých světelných podmínek.

- 1/1,3“ CMOS snímač má duální nativní ISO a podporuje přímý výstup HDR záběrů. Každý snímek je obohacen o vyšší dynamický rozsah, který odhalí více detailů ve světlech i stínech. Užijte si nejvyšší standardy letecké fotografie díky větším 2,4µm pixelům a cloně f/1,7. S větším množstvím dostupného světla skrze clonu tak budou vaše snímky vypadat věrně i v situacích se slabým osvětlením.

Vynikající 4K HDR videa

Posuňte svůj obsah na novou úroveň díky ohromujícímu 4K HDR videu a 48MPx RAW fotografiím. Obdivujte bohatou čistotu každého obrázku, dokonce i při zazoomování anebo zpomalte věci, když se svět stává hektickým, díky dramaticky zpomalenému 1080p/120fps videu.

Dálkový ovladač DJI RC

Dejte svému telefonu volnost s DJI RC. Tento lehký dálkový ovladač má vestavěnou obrazovku navrženou přímo pro používání s dronem DJI Mini 3 Pro. S předinstalovanou aplikací DJI Fly se tak můžete soustředit na létání zatímco baterie Vašeho telefonu zůstane ušetřena.

Rozviňte svou kreativitu

Zachyťte nezapomenutelný obsah a okamžitě sdílejte svá dobrodružství z cest. DJI Mini 3 Pro nabízí širokou škálu inteligentních funkcí, takže můžete jakékoliv video rovnou i vylepšit!

- True Vertical Shooting; přepínejte rychle mezi režimy na šířku a na výšku pouhým klepnutím. Přepracovaný gimbal kamery se otáčí o 90°, takže nemusíte dělat kompromisy v kvalitě obrazu. True Vertical Shooting vám poskytne detailní záběry, které jsou okamžitě připraveny pro sociální média.

- FocusTrack; kreativní způsob, jak sledovat zvolený objekt. Funkce zahrnuje ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0, tři výkonné nástroje pro vyprávění příběhů.

- MasterShots; vyberte objekt zájmu a Mini 3 Pro provede sekvenci profesionálních manévrů a následně vygeneruje krátké filmové video.

- Timelapse; zrychlete čas a pouhými několika klepnutími vytvořte nápadné časosběrné nebo hyperlapsové video. Zachyťte dopravu nebo valící se mraky a vneste do svých videí trochu dramatu.

- QuickTransfer; Mini 3 Pro je okamžitě připraven ke sdílení vašich výtvorů a podporuje vysokorychlostní stahování Wi-Fi rychlostí až 30 Mb/s.

- Panorama; zachyťte rozlehlost jakékoli krajiny pomocí 180°, širokoúhlých, vertikálních a sférických panoramatických snímků.

- Digital Zoom; přibližte se k objektu svého zájmu pomocí 4× digitálního zoomu. To vám umožní zachytit scény, aniž byste někoho rušili, a prozkoumat záběry z dálky.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 249 g
Určení outdoor
Integrované GPS ano
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Maximální doba letu 34 min
Výška 70 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty