DZL RET-620

73 %
(28 hodnocení)

Nová herní konzole Mini Video Game Entertainment System! Udělej si nezapomenutelný výlet do země her. Skvělá zábava pro děti, které milují dobrodružství i pro jejich rodiče. Vzpomínáš si na hodiny strávené hraním klasických 8-bitových her jako CASTLE EXCELLENT, BOMB KING, CONTRA, JUMP JUMP ? Postavená na unikátním modelu konzole Nintendo - skvělý důvod k návratu do starých časů! Vzpomínáš si na staré dobré časy, kdy jsi hrál 8-bit hry v televizi? Pamatuješ na klasiku jako CASTLE EXCELLENT, BOMB... Celý popis

Koupit za 345 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová herní konzole Mini Video Game Entertainment System! Udělej si nezapomenutelný výlet do země her. Skvělá zábava pro děti, které milují dobrodružství i pro jejich rodiče. Vzpomínáš si na hodiny strávené hraním klasických 8-bitových her jako CASTLE EXCELLENT, BOMB KING, CONTRA, JUMP JUMP ? Postavená na unikátním modelu konzole Nintendo - skvělý důvod k návratu do starých časů!

Vzpomínáš si na staré dobré časy, kdy jsi hrál 8-bit hry v televizi? Pamatuješ na klasiku jako CASTLE EXCELLENT, BOMB KING, CONTRA, JUMP JUMP ? Nyní máš možnost hrát znovu se svými dětmi na nové konzoli!

 

 

- 620 her (620 vestavěných her na konzole),

- klasický retro vzhled,

- intuitivní a jednoduché ovladádání i pro děti,

- napájecí zdroj s evropskou zástrčkou s délkou kabelu až 135 cm nebo kabel USB bez nabíjecího zdroje - možno připojit do TV nebo použít jiný adaptér na 5V např. z mobilního telefonu (záleží na dodávce),

- kompaktní rozměry, snadné přenášení,

- velký počet herních žánrů, ze kterých si můžeš vybrat,

- 2 ovladače s dlouhými kabely v sadě (pro 2 hráče),

- velmi příznivá cena.

 

Obsah soupravy:

- Mini Video Game Entertainment System (620 her),

- 2 ovladače (délka kabelu do 135 cm),

- AV kabely (délka kabelu 150 cm),

- napájecí zdroj s evropskou zástrčkou (délka kabelu 100 cm),

- originální dárkové balení,

- uživatelská příručka v angličtině / cizí.

 

 

Zopakuj si tyto nezapomenutelné chvíle znovu! Retro konzole jsou také velmi módní gadget ma různých akcích. Ohrom své přátele a soupeřte společně na televizní obrazovce. Obnov své staré vzpomínky, nezapomeň na nejlepší hry na světě!

Konzole představuje vysoký standard výkonu, zabalený v retro dizajnu. Má mnoho her v různých žánrech, včetně logické hry, bojové hry, arkádové hry, sportovní hry, střelecké hry, závodní hry a klasické arkádové hry. Díky této obrovské rozmanitosti si každý najde něco pro sebe - děti i dospělé.

Ovladače mají velmi dlouhý kabel - až 135 cm! Můžete pohodlně sedět  před televizorem a užívat si hry!

 

 

 

 

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty