. Charakteristika: Nová vylepšená verze dronu Eachine E58 PRO v úpravě od Flyhal.  Designově velice povedený dron o velikosti 270mm který se vzhledem inspiroval u dronu DJI Mavic. Dron se vyznačuje velice  kompaktním  vzhledem i rozměry. Má skládací ramena vrtulí takže ho snadno strčíte například do kapse. Obsahuje 6ti osý gyroskop který se stará o lepší stabilitu letu a udržovaní výšky. Pro létaní v noci nebo horších podmínkách je dron ve spodní části vybaven 4x led barevnýma světlama. Tyto led... Celý popis

Koupit za 2 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

.

Charakteristika:

Nová vylepšená verze dronu Eachine E58 PRO v úpravě od Flyhal. 
Designově velice povedený dron o velikosti 270mm který se vzhledem inspiroval u dronu DJI Mavic. Dron se vyznačuje velice  kompaktním  vzhledem i rozměry. Má skládací ramena vrtulí takže ho snadno strčíte například do kapse. Obsahuje 6ti osý gyroskop který se stará o lepší stabilitu letu a udržovaní výšky. Pro létaní v noci nebo horších podmínkách je dron ve spodní části vybaven 4x led barevnýma světlama. Tyto led světla najdete také ve přední a zadní části. V balení naleznete také 4ks ochranných oblouků které chrání vrtule před poškozením vlivem pádu nebo nárazu. V zadní části dronu je pak výměnná pohonná lipol baterie 3.7V o kapacitě 800mAh kterou velice snadno vysunete a vyměníte. Nově je součást balení také přepravní taška/kufřík pro dron, ovladač

Dron Eachine Emotion E58 PRO byl zrozen ke změně v oblasti dronů. Nabízí bezpečné létání, elegantní skládací tělo i funkčnost.

Létání s dronem Eachine Emotion E58 nabízí skvělou stabilitu během letu kde můžete zachytit během letu krásné scénárie. Nabízí mnoho funkci jako je například: skládací tělo, senzor gravitace, automatický start i přistání pomocí stisku tlačítka, automatické vznášení, mapové funkce, mnoho funkcí kamery, obrat o 360° pouhým stisknutím tlačítka, 6osy gyroskop pro stabilní let, bezhlavý režim a mnoho dalšího. 

Tělo dronu má skládací ramena a díky jeho kompaktním rozměrům ho můžete vzít kamkoliv sebou na cesty nebo výlety a užít si kdykoliv zábavné létání. 

Největší síla v ovládání spočívá v tom že si na dodávaný ovladač můžete přidělat Vás mobilní telefon. Do telefonu si stáhnete zdarma aplikaci a nakonec pomocí sítě Wi-Fi 2.4GHz si mobilní telefon snadno spárujete ovladačem dronu. Kamera pak přenáší obraz v reálném čase přímo do Vašeho mobilního telefonu a vy se pak můžete kochat okolním světem s ptačí perspektivy. 

Dron Eachine Emotion E58 obsahuje kameru která má širokoúhly objektiv 120° díky kterému zabere vetší plochu obrazu. 

Kamera dronu Eachine Emotion E58 PRO natáčí videa v HD kvalitě v rozlišeni 1280x720 a fotí snímky v rozlišení 1920x1080 kde je možnost si na kameře manuálně nastavit sklon kamer v rozmezí 90° 

Dron Eachine Emotion E58 dokáže vystoupat do výšky až 100m a díky stabilizace dokáže sám viset ve vzduchu kde můžete pořizovat videa a fotky okolní krajiny. 

Dron Eachine Emotion E58 umožnuje letět také pomoci trajektorie. Stačí si na mapě v mobilním telefonu naklikat trajektorii letu a dron bude pak letět po této naplánované trajektorii letu.

Fungování bezhlavého režimu je poměrně jednoduché. Ovšem pouze za předpokladu, že před vzletem umístíte dron takovým způsobem, že jeho přední strana bude i váš předek (přední stranou od sebe). Vlevo tedy bude vlevo a vpravo bude vpravo, po celou dobu. Jinými slovy, i při rotaci modelu o 90 stupňů doleva, bude reagovat na povel vpřed tak, že poletí dopředu. (u dronů bez bezhlavého módu by to znamenalo, že při povelu vpřed poletí tedy vlevo). 

Pomoci této funkce se dokáže dron vrátit sám na místo odkud vzletěl. Stačí pouze stisknout na ovladači tlačítko 

Velice užitečnou funkcí zvláště pro začátečníky je funkce automatického vzletu a automatické přistání. Při automatickém vzletu stačí pouze stisknout tlačítko a dron sám vyletí do cca 1m výšky a pak už můžete s dronem letět kam budete chtít. Pokud budete chtít přistát tak pouze stisknete tlačítko a dron sám přistane. 

Další funkcí kterou disponuje dron je volba rychlosti dronu. Dron nabízí celkem dva mody létaní a to bud pomalejší mód který je vhodný na klidné poletování a natáčení video atd a také rychlejší mód který je spíše vhodný na zábavnější létání s dronem. Všechny tyto letové mody si aktivujete jedním stisknutím přímo na ovladači. 

Chcete provést s dronem během letu také přemet o 360° a zaujmout vaše okolí? Vše je snadné a stačí pouze na ovladači stisknout tlačítko a dron provede obrat ve vzduchu o 360°. 

Dron umožnuje létání také v noci kdy je ve předu vybaven dvěma led světlama a vzadu led světlem. Tyto světla také lépe pomáhají k orientaci dronu ve vzduchu. 

Obecně motory u dronů patří hned po vrtulích k nejčastějším komponentům které se na dronu vyměňují. Jejich výměna i instalace je velice snadná díky konektorům které tyto motory obsahují.Jen zapojíte a můžete opět dron používat. 

Dron obsahuje výměnou baterii LiPol o kapacite 800mAh s napětím 3.7V která umožní s dronem létat na jedno nabití až 12minut. Pro delší dobu letu dronu doporučujeme zakoupit pohonné baterie navíc. 

OBSAH BALENÍ:
- kompletně sestavený dron včetně ovladače
- 4ks náhradních vrtulí
- 4ks ochranných oblouků vrtulí
- 1 až 3x baterie 3.7V 800mAh (možnost volby)
- USB nabíječka
- šroubovák
- sada náhradních šroubků
- český návod 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eachine
Frekvence 2.4 GHz
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ano
Délka 125 mm
Maximální doba letu 12 min
Výška 50 mm
Wi-Fi ano
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 1080p
Návrat domů ano
Rozpětí křídel 270 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty