ENGWE EP-2 PRO 2022

93 %
(13 hodnocení)

Elektrokolo ENGWE EP-2 PRO je nadupané skládací horské kolo s 20palcovými pneumatikami FAT TIRE a masivním rámem z hliníkové slitiny. Toto horské elektrické kolo je vybaveno extra silným 750W motorem, který dosahuje rychlosti 25 km/h ( Možnost odblokovat ) nezklame vás ani v náročném terénu. ENGWE EP-2 PRO se i díky skvělým parametrům a nízké ceně stal nejoblíbenějším e-bikem na Evropském trhu. Nadupaný E-bike je vybaven až třemi jízdními režimy a až 5 úrovněmi výkonu v režimu pomoci. Kvalitní... Celý popis

Koupit za 23 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektrokolo ENGWE EP-2 PRO je nadupané skládací horské kolo s 20palcovými pneumatikami FAT TIRE a masivním rámem z hliníkové slitiny. Toto horské elektrické kolo je vybaveno extra silným 750W motorem, který dosahuje rychlosti 25 km/h ( Možnost odblokovat ) nezklame vás ani v náročném terénu. ENGWE EP-2 PRO se i díky skvělým parametrům a nízké ceně stal nejoblíbenějším e-bikem na Evropském trhu.

Nadupaný E-bike je vybaven až třemi jízdními režimy a až 5 úrovněmi výkonu v režimu pomoci. Kvalitní lithiová baterie o výkonu 48V 13Ah zase zajišťuje dojezd až do 80km na jedno nabití v režimu pomoci. Multifunkční displej, kvalitní hydraulické odpružení na přední vydlice i silné kotoučové brzdy vás podrží v každé situaci.
Baterie je také snadno odnímatelná. Tři jízdní režimy, s možností nastavení asistenta nebo i plně elektrický režim pro odpočinek a relaxaci během jízdy. LCD displej zobrazuje informace, jako je rychlost, vzdálenost či úroveň nabití baterie. Elektrokolo je také vybaveno přehazovačkou Shimano, u které si můžete zvolit libovolnou rychlost jízdy. Perfektní brzdy zase plně chrání vaši bezpečnost. Díky vyměnitelné baterii můžete baterii nabíjet v rámu nebo ji snadno vyjmout pro pohodlné nabití doma. Silný rám z hliníkové slitiny, odolný zadní nosič pro náklad nebo nákup! Vysoká houževnatost a silná odolnost proti korozi. Přední vidlice je vyrobena z vysoce pevné uhlíkové oceli a je vybavena komfortním tlumením nárazů. Kvalitní a odolné železné blatníky.

 
Využití: Elektrokolo ENGWE EP-2 PRO je jako stvořené pro dynamickou jízdu terénem, ​​či rozbitými uličkami města. Elektrokolo je skvělým pomocníkem při každodenním dojíždění do práce či do školy tak pro vyřázení se na cyklotrase nebo lesními cestičkami.
Komfort: Elektrokolo je vybaveno kvalitními „tučnými“ pneumatikami FAT TIRE o velikosti 20 – Palců, takové pneumatiky jsou při jízdě na kole možná zátěží ale při e-biku vám dopůjčí pohodlí, dokonalé tlumení nerovností ale i odvahu a stabilitu při jízdě terénem. Rám na kole je velmi kvalitně zpracován a maximálně pevný, v rámu naleznete osazenou kvalitní baterii od výrobce ENGWE a výkon baterie je 48V 13Ah, baterie zajistí dojezd do přibližně 80 kilometrů v režimu pomoci.
Odpružení: Odpružení přední výdlice je kvalitní a komfortní, při jízdě se nemusíte obávat nerovností a vydlici lze aktivně nastavovat.
Osvětlení: Elektrokolo je samozřejmě osvětleno předním a zadním světlem, dobře čitelný displej zase zajišťuje kontrolu všech informací přímo před vámi.

 
Ovládání: Ovládání kola je velmi intuitivní a navyknete si na něj velmi rychle, jízdní režimy si volíte na pravé straně řídítek tlačítkem + nebo –, na levé straně řídítek také naleznete osazený zvonek. Na pravé straně řídítek je osazena přehazovačka Shimano s možností 7 předovů a také zde naleznete akcelerátor pro přidávání plynu zápěstím. Tento akcelerátor slouží právě pro jízdu bez „pomoci“ tedy na plně elektrický režim bez pedálování. Přibližně po 8 sekundách začne být aktivní i tempomat a elektrokolo si táhne sám.
Skládání: Celé elektrokolo je možné během pár vteřin složit do sebe, což zajišťuje velmi kompaktní rozměry při přepravě v kufru auta, skladování v garáži, či v bytovém sklepě.
Posed: Sedátko je výškově nastavitelné a překvapivě pohodlné, velkým pomocníkem je odolný zadní nosič pro nákup nebo jiný náklad, který potřebujete přepravit.
Ke kole jsou dodávány také klíče pro uzamčení, resp. vypnutí baterie. Bez klíčů je ebike nepoužitelný. Využijte možnosti zakoupení náhradní baterie a prodlužte si dojezd, zda zcela eliminujte čas pro nabíjení!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Engwe
Typ horská
Určení pánská
Modelový rok 2022
Maximální dojezd 80 km
Brzdy kotoučové
Materiál rámu hliníkové

Podobné produkty